Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 8:30 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 16:00

Rīga

P.-Pk. 8:30 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 16:00

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

MMK riepu centrs – viss par un ap riepām
  • 1606
  • 0

MMK riepu centrs – viss par un ap riepām

Riepas ir viena no ikvienas automašīnas svarīgākajām sastāvdaļām. Kaut vai tikai tā iemesla dēļ, ka bez riepām mēs gluži vienkārši nevarētu ar mašīnu pārvietoties. Un tad, protams, jāpiemin arī drošība, braucot pa sausu, slapju, apsnigušu un apledojušu ceļu. Ne velti tiek ražotas tieši katrai sezonai piemērotas riepas. Tad, kad rodas vajadzība pēc jauna riepu komplekta, to montāžas, balansēšanas, remonta vai to uzglabāšanas, atbilde ir viena – Tev var palīdzēt MMK riepu centrs !

Pie mums pieejami sekojoši pakalpojumi:

  • Riepu tirdzniecība. Neatkarīgi no tā, vai Tev nepieciešamas vieglā auto, SUV, komerctransporta, vieglā kravas auto vai moto riepas, pie mums tās visas ir iespējams iegādāties! Turklāt daudz vienkāršāk pirkt riepas internetā, rezervējot sev nepieciešamo komplektu, bet pēc tam vari pieteikt pie mums vizīti, un mēs jaunās riepas uzmontēsim, kā arī nobalansēsim, lai Tu varētu doties ceļā bez raizēm! Mūsu riepu bāzē pieejamas pasaulē atzītu un uzticamu ražotāju riepas – Bridgestone, Dunlop, Goodyear, Roadstone, Viking u.c
  • Riepu montāža un balansēšana –neviens uzdevums mums nav par grūtu, tādēļ piedāvājam no 12 līdz 22 collu izmēra riepu montāžu un balansēšanu, kuru veicam ar modernām, precīzām un drošām itāļu, vācu un amerikāņu iekārtām. Pie mums iespējama arī īpaši liela izmēra un RunFlat riepu montāža. Atceries – brauc ar laikapstākļiem piemērotām riepām un regulāri pārbaudi gan to stāvokli, gan gaisa spiedienu tajās!
  • Riepu un disku remonts – nepieciešams pēc iespējas ātrāk salabot uzdurtu, sasistu vai citā veidā bojātu riepu? Dodies pie mums! Mūsu speciālisti kvalitatīvu riepu remontu spēj paveikt 20 – 30 minūtēs, jo mēs zinām, ka laiks ir nauda. Tāpat piedāvājam arī dažāda izmēra auto disku labošanu – taisnošanu jeb valcēšanu, metināšanu, slīpēšanu un atjaunošanu.
  • Riepu glabāšana – mēs zinām, ka riepu komplekti mēdz aizņemt daudz vietas, turklāt ne visiem savā īpašumā ir vieta, kur tās pareizi uzglabāt, tādēļ piedāvājam parūpēties par Tava auto riepām. Tās tiek glabātas pareizi, atbilstošā vidē un drošos apstākļos, lai Tu nākamajā sezonā atkal varētu turpināt ceļu bez raizēm.

MMK riepu centrs piedāvā vienu no plašākajiem sortimentiem visā Latvijā, tāpat arī nodrošinām drošu un ātru piegādi uz Tavu dzīvesvietu. Rīgas teritorijā riepas tiek bez maksas piegādātas dienas laikā savukārt pārējā Latvijas teritorijā tās tiek nogādātas līdz pircējam 1 – 3 dienu laikā. Izvēlies kvalitāti, drošību un izdevīgas cenas pie mums – MMK !

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu