Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. 10:00 - 15:00

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. 10:00 - 15:00

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Maxxis riepas – sabiedrotais jebkādos ceļos

Maxxis riepas – sabiedrotais jebkādos ceļos

Maxxis riepu pirmssākumi meklējami Taivānā 1967. gadā, bet šobrīd Maxxis produkcija tiek izplatīta vairāk nekā 180 valstīs un šobrīd tas ir 9. lielākais riepu ražotājs pasaulē. Bet ar ko tad šīs riepas ir tik īpašas?

  •  Pirmkārt, tā ir kvalitāte. Maxxis ļoti rūpīgi strādā pie savas produkcijas kvalitātes radītājiem, tāpēc visas riepas pārbauda ne tikai savos ražošanas blokos, bet sūta Maxxis riepas arī uz pasaules vadošajiem testēšanas centriem.
  • Otrkārt, tā ir attieksme un sadarbība. Jau uzņēmuma vīzijā un misijā lasām, ka šis pavisam noteikti nav riepu ražotājs, kurš domā tikai par riepām – te ļoti tiek uzsvērta sadarbība un savstarpējā mijiedarbība starp produkciju, klientu un ražotāju. Maxxi riepas tiek ražotas tā, lai tām paliktu uzticīgi ne tikai klienti, kas tās pērk, bet arī darbinieki, kas šīs riepas ir veidojuši.
  • Treškārt, tā ir specifiskā Maxxis riepu niša – proti, viņi it vadošie motociklu, velosipēdu un kvadraciklu riepu ražotāji.
  • Ceturtkārt, tā ir komunikācija. Maxxis riepas ir tikai kā dialoga sākums, jo šis ir uzņēmums, kas vēlas iesaistīties sabiedrības aktualitātēs, piedalīties tur, kur kaut kas notiek un runāt par to. Piemēram, Latvijas Maxxis riepu komanda piedalījās Stipro skrējienā, bet pirms kāda laiciņa Maxxis popularizēja ideju, ka vecās riepas ir iespējams nomainīt pret jaunajām, tādējādi rūpējoties par dabu. Ne velti viņu moto vēsta, ka Maxxis – tās nav tikai riepas, tas ir dzīvesstils.

Piektkārt, tā ir paplašinātā garantija, kas daudziem automobiļu vadītājiem tomēr ir ļoti būtisks faktors. Un kā nu ne – ja divu gadu aizsardzība pret ražošanas brāķi varētu vēl šķist normāla lieta, tad 15 dienu iespēja pārbaudīt riepu veiktspēju šķiet ļoti kārdinošs piedāvājums, turklāt tas vēl nav viss! Veselu pusgadu spēkā ir garantija par mehānisko bojājumu novēršanu.

Šie ir tikai pieci iemesli, kāpēc Maxxis riepas ir iekarojušas stabilu vietu riepu ražotāju vidū, bet viņu ražotās riepas tiešām būtu ieteicams izmēģināt, jo viens ir dzirdēt, bet pavisam kas cits – izbaudīt pašam!

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

AKCIJA! RIEPU PIRMSSEZONAS IZPĀRDOŠANA!

STRĀDĀJAM
     KATRU 
     DIENU