Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:30

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:30

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Lietie diski un kādēļ tos iegādāties?
  • 5008
  • 0

Lietie diski un kādēļ tos iegādāties?

Lietie diski tiek veidoti no magnija un alumīnija sakausējuma un parasti tiek izmantoti automašīnu un motociklu riepām. Lieto disku labākā īpašība ir tā, ka tie ir vieglāki, izturīgāki un daudz labāk panes karstumu, kas nozīmē to, ka tie tik viegli nedeformējas. Tiem ir arī dekoratīva nozīme un lieliski izceļ automašīnas kopējo dizainu.

Šādi diski pirmo reizi pārdošanā nokļuva pagājušā gada sešdesmitajos gados. Pirms tam lieto disku tehnoloģijas nebija tik advancētas un tie nebija pārāk izturīgi, ja salīdzina ar parastajiem auto diskiem no tērauda. Cenu ziņā šie auto diski patīkami pārsteidz, par spīti tam, ka ir nedaudz dārgāki par tērauda kaltajiem diskiem, iespējams tādēļ, tiem ir tik daudz piekritēju.

Kā kopt šādus diskus?

Lieto disku kopšana var prasīt nedaudz vairāk laika kā gribētos, taču tas ir tā vērts. Uz lietajiem diskiem netīrumi nosēžas vieglāk, tādēļ tie ir jātīra diezgan regulāri. Daudzi iesaka to darīt ar visparastāko šampūnu, taču, tādā veidā diskiem ātri vien pazudīs spīdums. Vēl tīrīšanai var izmantot Coca Cola, taču, ja neuzticaties šiem tautas paņēmieniem, varat iegādāties specializētus tīrīšanas līdzekļus lietajiem diskiem.

Stila elements.

Lietie diski jau vaiurākus gadus kalpo kā sava veida stila elements sava auto būtības izcelšanai. Dažkārt tas ir nonācis galējībās un automašīnu vadītāji izmanto lietos diskus daudz lielākā izmērā kā vajadzīgs. Tas var būtiski ietekmēt ne tikai automašīnas manevrētspēju un braukšanas kvalitāti, bet arī riepu nolietojumu.

Lieto disku priekšrocības.

Viena no lielākajām priekšrocībām, kas piemīt lietajiem diskiem ir tāda, ka alumīnija diski ir vieglāki par aptuveni 20 – 30 procentiem un tas ir labi ātruma uzņemšanas un bremzēšanas momentos. Tiem ir salīdzinoši augstāka triecienizturība un dizains kalpo ne tikai automašīnas tēla izveidošanai, bet arī sekmē ātrāku bremžu atdzišanu. Arī cīņa ar koroziju šiem diskiem būs jāsāk daudz vēlāk kā parastajiem kaltajiem tērauda automašīnu diskiem.

Lietie diski internetā.

Mūsdienās internets ir pārvērties par sapņu tirgus placi, kurā var atrast un iegādāties visu, ko sirds kāro. Jaatceras būt gana uzmanīgiem, ja ir vēlme iegādāties lietotas lietas, it sevišķi lietotas auto detaļas. Ja arī esat gatavs iegādāties lietos diskus internetā, tad būtu ieteicams to darīt  tikai tad, ja ir iespēja tos pirms pirkšanas apskatīt. Redzot tos ir iespējams noteikt gan to, vai tiem nav defektu, korozijas vai kādu citu bojājumu, kas varētu radīt problēmas to lietošanā.

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

VAKANCE RIEPU MONTĀŽĀ!         BEZMASAS RIEPU MONTĀŽA!!!

ATLAIDES
    LĪDZ
    70%