Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. 10:00 - 15:00

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. 10:00 - 15:00

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Lietie diski – kāpēc tos izvēlēties?
  • 1270
  • 0

Lietie diski – kāpēc tos izvēlēties?

Visi tie, kuriem kaut reizi dzīvē bijusi automašīna, piekritīs, ka no visām detaļām, kas mašīnai ir, diski, iespējams, ir tie, kurus visgrūtāk izvēlēties, jo piedāvājumu klāsts šķiet nebeidzams. Tik daudz dažādu veidu un dizainu! Gandrīz vai gribētos katram ritenim uzlikt sava veida disku, lai saprastu, kurš tad ir tas labākais.

Tomēr, ja tik dīvainus paņēmienus negribas piekopt, derētu uzzināt dažas lietas, lai saprast, kā, piemēram, atšķiras lietie diski no kaltajiem.

Jāsāk gan ar to, lietie diski un kaltie diski ir tikai vieglmetāla disku iedalījums, jo pretēji vieglmetāla diskiem ir vēl arī tērauda diski, kas ir lētāki, bet smagāki, tāpēc vairums cilvēku tomēr priekšroku dod vieglmetāla izstrādājumiem.

Arī MMK Serviss piedāvā gan tērauda, gan lietos diskus, gan kaltos, bet kā gan neapjukt iespaidīgajā piedāvājumu klāstā? Iesakām domāt par šādiem kritērijiem:

  • Automašīnas dinamika. Dinamika ietekmē gan bremzēšanas, gan ātruma uzņemšanas iespējas. Šie rādītāji, protams ietekmē arī ātruma uzņemšanas iespējas. Te nu lietie diski ir daudz pārāki par tērauda diskiem, bet nav tik viegli kā kaltie diski.
  • Izturība. Arī te, jāsaka, lietie diski ir zelta vidusceļš, jo pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, ir iespējams izveidot tādus lietos diskus, kas ir viegli, bet izturīgi, turklāt nemaksā milzu naudu.
  • Cena. Jā, kaltie diski ir neticami viegli un neticami izturīgi, taču, salīdzinot ar lietajiem diskiem, to cena ir daudz augstāka. Nevajadzētu skumt, ja finansiāli nevarat atļauties kaltos diskus, jo lietie diski patiešām ir gan viegli, gan izturīgi – tad kāpēc maksāt vairāk?
  • Dizains. Nav ko liekties – auto, līdzīgi kā mūsu apģērbs, kaut ko liecina par mums pašiem, katras detaļas izvēle par mums kaut ko stāsta, tāpēc arī disku izvēlē ir ne tikai praktiskais, bet arī vizuālais aspekts. Te nu lietie diski ir absolūtie līderi, jo te dizaina varianti ir teju nebeidzami! Lai par to pārliecinātos, ieskaties MMK Servisa piedāvājumā – te gan cenas, gan dizaina ziņā kaut kas atradīsies ikvienam auto īpašniekam!

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

AKCIJA! RIEPU PIRMSSEZONAS IZPĀRDOŠANA!

STRĀDĀJAM
     KATRU 
     DIENU