Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Lētas ziemas riepas
  • 1062
  • 0

Lētas ziemas riepas

Vai ir iespējams nopirkt lētas ziemas riepas pretī saņemot augstu kvalitāti?

Īsā atbilde – jā, ir iespējams nopirkt lētas ziemas riepas, kas nepievils!
Varbūt 10-20 gadus atpakaļ vārdi “lēts” un “zemas kvalitātes” patiešām asociējās ar ‘’Ķīnu’’, bet laiki mainās un šobrīd noteikti var teikt, ka daudz kas ir citādāk.
Mainījusies ir pasaule – krietni ir audzis pasaules iedzīvotāju un auto braucēju skaits, tā pat  strauju izaugsmi ir piedzīvojušas lielo nāciju valstis kā Ķīna un Indija. Visa iepriekš minētā rezultātā strauji augusi ir auto industrija, tajā skaitā, riepu ražošana – tehnoloģijas, standarti, zināšanas un efektivitāte. Milzīgās konkurences ietekmē visu diktē aizvien augošais pieprasījums pēc riepām. Lai ražotāji pārdotu savu produkciju, riepām ir jābūt augstas kvalitātes un par pieejamu cenu, pretējā gadījumā no spēles jāizstājas.

Kur tiek ražotas lētas ziemas riepas?

Lētas ziemas riepas pārsvarā ražo Āzijā – Ķīnā, Indijā, Indonēzijā. Ķīnā vien ir vairāki simti riepu ražotāju, kas nodrošina riepu piegadi visā pasaulē. Par augsto ziemas riepu kvalitāti liecina fakts, ka pasaules top 10 riepu ražotāju vidū ir Ķīnas labākie brendi Sailun, Maxxis, Aeolus. Šo ražotāju veiksmi nodrošina ambiciozi pasaules līmeņa mērķi, augsti standarti, ļoti efektīvas ražošanas jaudas, lētas izejvielas, lēts darbaspēks, atbalstoša valsts politika, kombinācijā ar milzīgām investīcijām pētniecībā un inovācijās, kā rezultātā ir iespējams saražot lētas ziemas riepas ar zemu pašizmaksu. Tirgus likums ir vienkārš – ja riepas pērk, tas nozīmē, ka pircēji ir apmierināti. Un mēs, kā riepu speciālisti varam apstiprināt – Lētas ziemas riepas komplektā ar augstu kvalitāti – tas ir iespējams.

Kas ražo lētas ziemas riepas?

Sāksim ar to, ka starp vairākiem simtiem Āzijas riepu ražotāju – augstu kvalitāti spēj nodrošināt vismaz 15-20 labākie, piemēram, tādi Latvijā pazīstami zīmoli kā Sailun, Maxxis, Sunfull riepas, Evergreen, Firemax, Hifly, Triangle, Nereus, Powertrac, Aeolus, Haida, Westlake, Goodride, Antares riepas utt. Liels Ķīnas ražotāju pluss ir spēja nodrošināt ļoti plašu izmēru klāstu par labām cenām  – no R12 līdz pat R20 un vismaz 100-150 dažādas izmēru kombinācijas. Ja skatamies uz vidējo vai premium klasi, tad aina ir krietni citādāka. Bieži vien izmēru klāsts ir šaurāks un lielo izmēru cenas attiecībā pret tiem pašiem, bet Ķīnā ražotiem izmēriem, var atšķirties pat 4-5 reizes, bet kvalitāte ļoti būtiski neatpaliek. Labas Ķīnas budžeta klases riepas viennozīmīgi izpildīs ikdienas autobraucēja vajadzības Latvijas klimatiskajos apstākļos.

Ziemas riepu izvēle – katram autobraucējam individuāla!

Ziemas riepas tā ir īpaša auto nozares tēma, jo ir tiešā mērā saistīta ar drošību. Ja vasaras braukšanas apstākļos riepas ir mazāk izšķirošs drošības aspekts, tad braukšana ziemā ar nepiemērotām vai sliktas kvalitātes riepām var apdraudēt pat dzīvību. Neviens taču nevēlas situāciju, kad automašīna, kas traucas ar 90km/h lielu ātrumu nonāk saskarē ar netīrītu ceļu vai pēkšņu melno ledu un nav strauji apstādināma. Tieši tādēļ ir nepieciešamas labākās un piemērotākās riepas.
Riepas ir daudz un dažādas – dažāda rakstura, atšķirīgas agresivitātes pakāpes, dažādas cietības un gumijas sastāva, tām ir dažādas rādītāju kombinācijas. Izvēloties riepas noteikti vajag konsulēties ar riepu speciālistiem. Svarīgi ir ņemt vērā daudzus faktorus – braukšanas paradumus, ikdienas maršrutus un plānoto nobraukumu. Atkarībā no visa iepriekš minētā, MMK speciālisti ieteiks labāko, jeb optimālāko riepu konkrētajam pircējam un situācijai. Svarīgi ir saprast, ka tas, kas būs lieliski piemērots vienam, var būt nederīgs citam.

Ko varam secināt par lētām ziemas riepām?

Rezumējot var droši teikt tā – nevajag baidīties no vārdiem ‘’lētas ziemas riepas’’ jeb ‘’budžeta klases riepas’’.  Lētas un labas riepas eksistē, tikai jāzina, kuri ir tie veiksmīgie riepu modeļi un kuri ir piemērotākie. Droši brauciet uz MMK riepu centriem – Mūkusalas ielā 72d (tieši blakus Rīga Plaza) vai Biķernieku ielā 121k (800m no Ikea). Pie mums atradīsiet labas riepas par ļoti zemām cenām un lielākā daļa vienmēr ir uz vietas. Vairumā gadījumu spējam nodrošināt viszemākās cenas tirgū.
Mums uz vietas ir liela riepu izvēle – vismaz 20 lēti budžeta klases brendi, kā piemēram, Sailun riepas, Sunfull, Goodride, Antares, Triangle riepas, u.c. Tā pat pieejami vismaz 20 vidējās klases brendi, ieskaitot, Hankook, Kormoran, Kumho, Marshal, Cordiant u.c. Nodrošinam arī plašu premium klases riepu klāstu, tai skaitā Michelin, Nokian, Goodyear, Bridgestone utt.

Atšķirībā no parastiem interneta veikaliem, mēs nodrošinām riepu montāžu uz vietas. Atbildam par visu, ko pārdodam un dodam 100% garantiju visām riepām un darbam.
Droši brauciet pie mums – laipni un zinoši pārdevēji palīdzēs atrisināt ikvienu ar riepām vai diskiem radušos jautājumu.

Vēlam visiem vēiksmi un uz tikšanos MMK riepu centros.
MMK komanda!

Maxxis ss01 riepas anatres grip 20 riepasAntares Grip 20 ziemas riepas jaunas labas kinas riepas MMK servissHaida-HD617-letas-ziemas-riepas-MMK-Serviss 1 sunfull ziemas riepas mmk riepu serviss triangle ziemas riepas ar radzēm ZIEMAS RIEPAS MMK SERVISS ziemas-riepas-ar-montazu-riga-sunfull-mmk-serviss goodride ziemas riepaswestlake ziemas un m+s riepas mmk servissfiremax ziemas riepasvissezonu riepas rigāsailun vissezonu un ziemas riepas

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

IZPĀRDOŠANA! RIEPAS  &  DISKI – LĒTI!

ATLAIDES
    LĪDZ
    70%