Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 8:30 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 15:00

Rīga

P.-Pk. 8:30 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Kuras būs labākās vasaras riepas 2019. gadā?
  • 1161
  • 0

Kuras būs labākās vasaras riepas 2019. gadā?

Vācu izdevums Auto Motorund Sport (AMS) savā 2019. gada vasaras riepu testā ir pārbaudījis 11 riepu modeļus izmērā 215/55R17, kas biežāk sastopams kompaktām apvidus automašīnām (SUV), tajā skaitā, Volkswagen (VW) T-Roc, kas tika izmantota šī testa ietvaros. Starp vasaras riepu testa rezultātiem izcēlās tas, ka vairāki riepu modeļi parādīja labu sniegumu, taču tas nebija žilbinošs. Nevienas vasaras riepas šajā testā nesaņēma vācu auto industrijas žurnāla augstāko vērtējumu (“īpaši ieteicamas”). Labās ziņas ir tās, ne mazāk par septiņiem riepu modeļiem saņēma vērtējumu “ieteicamas”.

Vasaras riepu testā uzvarētājas šoreiz ir NokianWetproof riepas.

Tās parādīja iespaidīgu sniegumu disciplīnās, kurās tika pārbaudīta braukšanas dinamika uz slapja un mitra ceļa. Pie trūkumiem jāpiemin tas, ka, iespējams, augstā rites pretestība neļāva šīm vasaras riepām testā saņemt vērtējumu “īpaši ieteicamas”. Kopumā saņemti 8.8 punkti no 10 iespējamiem.

BridgestoneTuranza T005 – visās disciplīnās saņēmušas vērtējumu virs vidējā. Pie trūkumiem jāpiemin bremzēšanas rezultāts uz slapja ceļa.

MichelinPrimacy 4 – saņēmušas tādu pašu vidējo vērtējumu kā otrās vietas ieguvējas (8.6), taču ierindojas trešajā vietā to salīdzinoši vājā snieguma dēļ uz slapja ceļa. Izcēlās problēmas ar saķeri un sliktu ūdens novadīšanu no riepas.

Goodyear EfficientGrip Performance–šīm vasaras riepām tests noslēdzās ar vērtējumu 8.3. AMS izdevums tās kritizēja par zemāku reakciju uz stūres pagriešanu, braucot pa sausu ceļu, taču riepas uzticami darbojas uz slapja ceļa, kā arī saņēma labu vērtējumu ekonomiskuma un komforta aspektos.

PirelliCinturato P7–kopumā arī saņēmis 8.3 punktus. Labāko sniegumu parādīja uz slapja ceļa, taču zaudēja punktus akvaplanēšanā, kā arī neuzrādīja labāko rezultātu bremzēšanā uz sausa ceļa.

Hankook Ventus Prime3 – līdzīgi kā Pirelli riepas, arī šīs lielāko punktu skaitu saņēma par sniegumu uz sausa ceļa. Tomēr tās tik labi nespēja darboties uz slapja ceļa.

ContinentalPremiumContact 5–līdzīgi kā citas vasaras riepas testos, kas saņēma vērtējumu “ieteicamas”, arī šīs tika nodēvētas par drošām un kompetentām. Augstāko vērtējumu saņēma par sniegumu uz slapja ceļa.

FalkenZiex ZE310 Ecorun–lai arī riepas saņēmušas vērtējumu “nosacīti ieteicamas”, tās labu sniegumu parādīja bremzēšanas testos uz slapja un sausa ceļa, kā arī labā reakcijā uz stūres pagriešanu savukārt riepas kritizētas tika par augsto rites pretestību.

GitiPremium H1–laba sāniskā noturība un vadīšanas drošums uz sausa ceļa, nodrošinot labu komfortu un zemu trokšņa līmeni. Taču riepas nespēja rādīt labu sniegumu uz slapja ceļa.

NexenN’Blue HD Plus – šīs riepas “iegāza” apmierinoša saķere uz slapja un sausa ceļa. Kopējais vērtējums – 6.9.

ToyoProxes CF2 SUV – apmierinošs sniegums un sausa ceļa, taču punktus zaudēja akvaplanēšanā un saķerē ar slapju ceļu. Vērtējums – 6.5.

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu