Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Labākās vasaras riepas 2018. gadā
  • 1061
  • 0

Labākās vasaras riepas 2018. gadā

Cilvēks vienmēr vēlas pirkt un izmantot vislabāko, kas ir atrodams tirgū. Tas attiecas arī uz jebko, kas ir saistīts ar automašīnām, vai vismaz atsevišķiem to elementiem un detaļām, piemēram, riepām. Riepas allaž ir bijušas viens no svarīgākajiem automašīnas elementiem, jo atrodas tiešā saskarē ar ceļu. To funkcionalitāte ir atkarīga no daudziem ārējiem faktoriem, tajā skaitā ceļa seguma īpatnībām un laikapstākļiem. Automašīnu eksperti vienmēr cenšas autobraucējiem ieteikt labākos risinājumus automašīnu tehniskajiem risinājumiem. Testējot un pārbaudot dažādas automašīnas riepas tiek noteikti labākie risinājumi dažādās kategorijās.

Kas tiek ņemts vērā testos?

Lai tiktu izvēlētas labākās vasaras riepas 2018. gadā, tika ņemti vērā vairāki noteicoši kritēriji. Piemēram, vasaras riepu protektora dziļums, kāda ir saķere uz mitra ceļa seguma, kāda ir saķere ar sausu ceļa virsmu, riepu nodilums, troksnis, cik lielu rada riepa braukšanas laikā. Šis rādītājs tiek mērīts decibelos. Daži no kritērijiem ir īpaši svarīgi braukšanai pa Latvijas ceļiem, piemēram, saķere ar mitru ceļa segumu, jo vasaras Latvijā mēdz būt īpaši lietainas. Izrādās arī nodiluma rādītāji dažādu zīmolu riepām var krasi atšķirties pat tad, ja vasaras riepas ir īpaši paredzētas lietošanai uz silta ceļa seguma.

Riepu eksperti un autobraucēji testēja dažādu ražotāju un specifikācijas riepas. Iegūtie rezultāti daudziem kalpo par galveno kritēriju riepu izvēlei savai automašīnai:

  • Labākās riepas, kas paredzētas braukšanai pa sausiem ceļa segumiem ir Pirelli Cinturato P7 Blue;
  • Labākās riepas, kas paredzētas braukšanai pa mitriem un slapjiem ceļa segumiem arī ir Pirelli Cinturato P7 Blue;
  • Par komfortablākajām riepām tika atzītas Yokohama Advan Fleva V701;
  • Par klusākajām vasaras riepām nu tiek dēvētas Michelin Primacy 3;
  • Un riepas ar vismazāko nodilumu veselu 33 000 kilometru garumā arī ir Michelin Primacy 3, kas ir īpaši iespaidīgs rādītājs riepu kvalitātei.

Atgādinām, ka Latvijā ziemas riepas obligāti jālieto no 1. decembra līdz 1. martam. Par to, kad visdrošāk ir ziemas riepas nomainīt uz vasaras riepām – drīz vien pēc 1. marta vai vēlāk, ir diskutabls jautājums. Daudz ko ietekmē laikapstākļi, jo pēc pirmā marta Latvijā vēl bieži vien novērojams sniegs.

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu