Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Labāk — jaunas riepas
  • 1105
  • 0

Labāk — jaunas riepas

Ir reizes, kad nākas lauzīt galvu, jo nevar tikt skaidrībā, kādas riepas labāk pirkt — lietotas vai jaunas. Tiesa, pērkot lietotas, jūs ietaupīsiet naudu, bet pērkot jaunas, būs tomēr lielāka pārliecība, ka garantēta drošāka braukšana uz ceļa. Nevar jau noliegt, ka ar vecajām jeb atjaunotajām riepām jūs arī pabrauksiet, bet vienmēr der atcerēties, ka skopais maksā divreiz. Servisos ir plašs riepu piedāvājums, tā kā jūs tur varat izvēlēties savam maciņam un auto piemērotāko riepu komplektu. Neticat? Aizejiet uz riepu servisu “MMK Serviss” vai apskatiet viņu piedāvājumu mājaslapā, un jums mute paliks vaļā, cik daudz un dažādu riepu modeļu ir viņu noliktavā.
Dažkārt pircēji domā – ja jau protektora rādītāji ir normā, tad nav problēmu izmantot lietotas riepas. Taču nekur jau nav norādīts, kā tās riepas ir uzglabātas un kāda ir bijusi riepu ekspluatācija. Īpašu vērību vajadzētu pievērst arī tam, kurā gadā riepas ir ražotas. Ja tām ir vairāk nekā pieci gadi, tad labāk ejat tām garām, lai arī cik labā stāvoklī jums šīs riepas šķistu. Lai arī cik būtisks jums būtu finansiālais faktors, atcerieties, ka tieši riepu kvalitātei ir vislielākā nozīme drošībai uz ceļa.
Izvēloties jaunas riepas, derētu īpašu vērību veltīt vairākiem faktoriem, piemēram, riepu izmēram. Ja jūs izvēlaties vasaras riepas, atcerieties, ka vieglajām automašīnām nepieciešamais ir 15 vai 16 izmērs. Protams, iegādājieties pēc iespējas izturīgākas riepas! Nedomājiet, ka tādas ir tikai dārgajā klasē. Tādas iespējams atrast arī par saprātīgām cenām.

Viens no būtiskākajiem aspektiem, kas jāievēro, pērkot jaunas riepas, ir bremzēšanas ceļa garums. Te nu būtu jāņem vērā testu rezultāti. Tajos riepas pārbauda gan uz slapja, gan uz sausa ceļa. Labāks rezultāts, protams, tām riepām, kurām ir mazāks bremzēšanas ceļš.

MMK riepu servisā iegādājoties jaunas riepas, jūs nebūsit vīlies, jo šeit pārdod tikai tādas riepas, kas ir pārbaudītas. Turklāt tagad būtu īstākais laiks iegādāties jaunas vasaras riepas, jo tām šobrīd ir lieliskas atlaides!

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

VAKANCE RIEPU MONTĀŽĀ!         BEZMASAS RIEPU MONTĀŽA!!!

ATLAIDES
    LĪDZ
    70%