Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 8:30 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 15:00

Rīga

P.-Pk. 8:30 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Kas ir Sailun riepas un vai tās ir labas?

Kas ir Sailun riepas un vai tās ir labas?

Runā, ka nedaudz mazāk kā simts tūkstoši Latvijas autobraucēju izvēlas tieši šīs Ķīnā ražotās riepas. Kāpēc tā? Iemesls jāmeklē vidējā latvieša maciņā vai bankas kontā – šīs ir budžeta klases riepas, kas vairāk koncentrējas uz mazāku cenu par optimālo kvalitāti. Un Sailun riepu ražotājs to arī nemaz neslēpj vai necenšas noliegt – viņi pat grib, lai cilvēki saprot, ka no šīm riepām nevajag gaidīt premium kvalitāti, taču labas un uzticamas riepas gan.

Lai komunicētu par savu riepu cenas un kvalitātes dinamiku, Sailun firma pat publiski veica riepu testus, salīdzinot savu produkciju ar daudz dārgākām riepām. Rezultāts – Sailun riepas nebija pašas labākās, taču bija gandrīz tikpat labas kā dārgās riepas. Ar šiem testiem Sailun nemaz necentās pārspēt konkurentus kvalitātes ziņā, viņi vienkārši gribēja, lai patērētāji aizdomājas – kāpēc maksāt par 30% vairāk, ja kvalitāte ir gandrīz tāda pati?

Atsauksmes no visas plašās pasaules liecina, ka Sailun riepas patiešām ir vienas no stabilākajām vērtībām budžeta klasē – cilvēki atzīst, ka tiešām šīs ir “ok” riepas un, ņemot vērā to zemo cenu, tās drīzāk patīkami pārsteidz nevis sagādā vilšanos. Internetā pat ir atrodami video, kur pārsteigtie autobraucēji citiem atrāda, ka, piemēram, Sailun riepas Terramax AT pat sniega vētrā veiksmīgi ir tikušas uz priekšu.

Interesanti, ka firma Sailun senāk nodarbojās ar riepu ražošanas ekipējuma izstrādi, bet 2002. gadā saprata, ka var taču paši ražot arī riepas. Tā dzima Sailun riepu fabrika, kas tagad ir pāraugusi trīs lielās ražotnēs, no kurām divas ir Ķīnā un viena ir Vjetnamā.

MMK Serviss piedāvā vairāk kā desmit veida Sailun riepas, piemēram, Sailun ziemas riepas Sailun Alpine vai Sailun WST1 u.c., vasaras riepas Sailun Elite, Sailun Eco u.c. vai vissezonas riepas Sailun 4S Atrezzo u.c.

Sailun riepas ir tādas, ko tiešām nav kauns ieteikt – tās pelnīti ir vienas no budžeta klases līderiem.

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu