Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. 10:00 - 15:00

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. 10:00 - 15:00

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Kā izvēlēties labas auto riepas?

Kā izvēlēties labas auto riepas?

Iedomājies, cik muļķīgi būtu, ja cilvēki pirktu apavus, kas nav piemēroti viņu kājas izmēram un kuri turklāt plīstu vienā laidā, tā mēs nevarētu pat normāli pārvietoties. Muļķīgi, vai ne? Ja mēs tā nedarītu sev, tad to nevajadzētu nodarīt arī savai automašīnai – arī auto riepas ir jāizvēlas rūpīgi un domājot par savas mašīnas “labsajūtu”, jo tikai tad riepas kalpos ilgi, nodrošinās jūsu drošību uz ceļa un nepievils kādā negaidītā brīdī.

MMK Serviss apzinās riepu nozīmību, tāpēc piedāvā ļoti plašu klāstu auto riepu klāstu, kur sev vajadzīgās varat atlasīt pēc sev interesējošajiem parametriem, piemēram, riepas platums, augstums, diametrs vai ražotājs. Bet jāsāk jau, protams, ar to, ka jāsaprot, vai meklējat ziemas, vasaras vai vissezonas riepas. Vienmēr ieteicams izpētīt MMK Servisa akcijas piedāvājumus – te bieži atrodami neticami labi piedāvājumi, kas iepriecinās gan mašīnu, gan maciņu.

Tomēr jāpatur prātā, ka neba cena ir galvenais kritērijs, pēc kā izvēlamies savam auto piemērotas riepas – te jāsāk, pirmkārt, ar tehniskajiem parametriem. Kāda izmēra riepas jūsu mašīnai vispār vajadzīgas? Un kāds ir riepu slodzes un ātruma indekss? Ar šīm trīs pamatlietām būtu jāsāk atlase, lai jūsu mašīnas “kurpes” derētu tieši laikā.

Turpinot līdzību par kurpēm – ja gatavojamies pārgājienam pa dubļainiem zemes ceļiem, būs muļķīgi izvēlēties augstpapēžu kurpes, tāpat arī ziemā nestaigāsim ar zandelēm, vai ne? Svarīgs ir mērķis, kur taisāmies doties. Līdzīgi ar auto – pirms riepu iegādes vajadzētu apdomāt, kādi tad ir tie ceļi, pa kuriem visbiežāk braukājat un vispār, cik bieži kaut kur ar mašīnu dodaties, jo cilvēkam, kurš katru dienu ar auto dodas pa šoseju uz darbu un atpakaļ, noteikti labāk derēs citas riepas, nekā tam, kurš dragā pa lauku ceļiem lielus attālumus.

Varbūt, ka šie parametri šķiet pārāk mulsinoši un nopirkt labas auto riepas nešķiet tik viegli kā nopirkt labas kurpes, bet satraukumam nav pamata – MMK Serviss nodrošina arī kvalitatīvas un individuālas konsultācijas, lai palīdzētu atrast labākās “kurpes” tieši jūsu automobilim!

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

AKCIJA! RIEPU PIRMSSEZONAS IZPĀRDOŠANA!

STRĀDĀJAM
     KATRU 
     DIENU