Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 8:30 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 16:00

Rīga

P.-Pk. 8:30 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 16:00

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Kā izvēlēties automašīnas akumulatoru?
  • 2167
  • 0

Kā izvēlēties automašīnas akumulatoru?

Akumulators ir automašīnas dvēsele. Ja tai kaut kas nepatīk, par to noteikti automašīnas īpašnieks uzzinās ātri vien. Automašīnu akumulatoriem ir dažāda ietilpība, kas piemērota konkrētajam spēkratam, kurā akumulators ir iebūvēts. Ja pienācis laiks iegādāties jaunu akumulatoru, tad  pastāv divas galvenās iespējas – pirkt to internetā vai pirkt servisā. Par labu iegādei internetā nereti izvēlas tādēļ, ka cenas ir zemākas, taču, ja pērk akumulatoru pie oficiālajiem izplatītājiem vai automašīnu servisos, ir lielāka garantija tam, ka nepaliksiet šosejas vidū, jo nopirktais akumulators konkrētajam auto nav piemērots. Pastāv daži nosacījumi, kas jāizpēta un kuriem vajadzētu sekot līdzi, ja esat nolēmis iegādāties jaunu automašīnas akumulatoru.

Kam jāpievērš uzmanība izvēloties akumulatoru?

Akumulatori ir dažādi un viens nevar derēt visam. Pastāv vairāki veidi, kā izvēlēties savam auto piemērotu akumulatoru, piemēram, izvēloties to pēc akumulatora ietilpības ampērstundās vai, piemēram, akumulatora izmēra (tiesa gan, šeit būs nepieciešami vēl daži specifiskāki parametri). Akumulatoru vēl var izvēlēties pēc tā, ko iesaka automašīnas vai akumulatoru ražotājs vai arī pamatojoties uz tehnisko specifikāciju, piemēram, marku, modeli un izlaiduma gadu.

Cenas.

Viens no iemesliem, kādēļ cilvēki meklē iegādei lietotus akumulatorus, ir to cena. Tiesa gan šāda veida tehniku pirkt, balstoties uz informāciju sludinājumu serverī vai vietējā avīzē, ir mazliet riskanti. Nekad nevar zināt, vai pirkums būs kvalitatīvs, vai arī tiks iegādāts kaķis maisā par neadekvātu naudas summu kvalitātei. Akumulatora cena ir atkarīga no dažādiem faktoriem, bet vidējā cena ar ko būtu jārēķinās, ir aptuveni 60 – 100 eiro, atkarībā no akumulatora ietilpības. Ir dažādas akcijas, piemēram, ja nodod veco akumulatoru, jaunajam tiek piemērota atlaide un tamlīdzīgi. Lai izvēlētos akumulatoru, ir jāzina savas automašīnas galvenie tehniskie parametri. Ja ar to ir grūtības tikt skaidrībā, labs autoservisa darbinieks noteikti palīdzēs.

Vai pirkt akumulatoru internetā?

Auto akumulatori ir populāra prece, ko nereti iegādājas arī interneta veikalos un vadoties pēc sludinājumiem. Ja pērkat lietotu akumulatoru, iesakām to iesākumā aizvest pārbaudīt uz kādu kvalificētu servisu, lai nebūtu jāviļas savā pirkumā un nauda nebūtu izmesta vējā.

Iegādājoties akumulatoru novēlam atrast uzticamu pārdevēju, lai darījums būtu veiksmīgs un prece kalpotu ilgi!!

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu