Mūkusalas iela 72d (pie Riga Plaza)

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Brīvs

Biķernieku iela 121k

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Brīvs

Jaunas un lietotas riepas internetā.

Jaunas un lietotas riepas internetā.

Astronomiskā pavasara iestāšanās nepavisam nenozīmē to, ka vasaras riepas var vilkt ārā no ziemas miega. Lai arī  vasaras riepas Latvijā var sākt izmantot no 1. marta, vislabāk riepu maiņu veikt tad, kad termometra stabiņš pāris dienas ir pakāpies virs +7 grādiem. Ņemot vērā to, ka ir cerības, ka tas varētu notikt pavisam drīz, laiks pārbaudīt jau esošo riepu kvalitāti un, nepieciešamības gadījumā, iegādāties jaunas. Dažādos riepu servisos tiek piedāvāta iespēja iegādāties ne tikai jaunas, bet arī atjaunotas riepas, kā arī vienmēr pastāv iespēja riepas, gan jaunas, gan lietotas, iegādāties interneta sludinājumu portālos vai pat sociālajos tīklos.

Vai pirkt lietotas riepas?

Ja konstatējat, ka esošais riepu komplekts nav derīgs braukšanai, laiks iegādāties jaunas. Protams, lietotu riepu cena vilina, taču, iesakām padomāt par to, vai ir vērts uzņemties risku, iegādājoties lietotas riepas, ko esat atradis kādā sociālo tīklu domubiedru grupā par pāris desmitiem eiro komplektu. Kādēļ tas ir riskanti? Viens no iemesliem ir fakts, ka pircējam nav zināms, kā konkrētās riepas ir glabātas un kur pārziemojušas. Vidēji riepu kalpošanas ilgums ir 10 gadi, taču tas lielā mērā ir atkarīgs arī no braukšanas paradumiem un uzglabāšanas. Ja tomēr izvēlaties pirkt lietotas auto riepas, pievērsiet uzmanību nodiluma indikatoram vai arī aizvediet tās pārbaudīt uz riepu servisa centru. Riepu uzturēšana pareizos apstākļos laikā, kad ar tām nebrauc, ir vitāli svarīgs faktors tam, vai riepas, gan vasaras, gan ziemas, ir ekspluatējamas pienākot to lietošanas sezonai.

Ja joprojām vēlaties ietaupīt, tad iesakām apsvērt iespēju iegādāties atjaunotas riepas riepu servisos. Tās ir mazlietotas riepas, taču izgājušas visas pārbaudes riepu servisos un ir drošas braukšanai.

Protams, viens no lielākajiem tirgiem mūsdienās ir atrodams interneta vidē. Nopirkt jaku vai zābakus no nezināmas personas ir viens, bet pirkt riepas ir, kas pavisam cits.

Pirms riepu iegādes iesakām konsultēties ar speciālistiem riepu servisā un kopīgi izvēlēties drošākās riepas, kas piemērotas tieši jūsu auto un jūsu braukšanas paradumiem!

ATSTĀJIET KOMENTĀRU

KATEGORIJAS

Sazinies ar mums

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu