Hankook Ventus Prime 3 vasaras riepas jau noliktavā
  • 6346
  • 0

Hankook Ventus Prime 3 vasaras riepas jau noliktavā

 Hankook Ventus Prime 3

2016.gadā šis modelis bija viena no populārākajām vasaras riepu izvēlēm mazo un vidējo automašīnu īpašnieku vidū, tādēļ MMK Riepu Serviss arī 2017.gadā saviem klientiem piedāvās šīs riepas.

Hankook Ventus Prime 3 vēl pāris nedēļas būs pieejams pirmssezonas akcijas cenām.
Izmērus un modeļus var apskatīties sadaļā riepas.

Hankook ir viens no lielākajiem un visstraujāk augošais riepu ražotājiem pasaulē. Popularitāti ieguvis pateicoties augstajai kvalitātei par saprātīgu cenu. Veicot milzīgas investīcijas pētniecībā, inovācijās un jaunās tehnoloģijās – Hankook ir nodrošinājis vietu starp labākajiem riepu ražotājiem pasaulē Michelin, Bridgestone, Goodyear, Dunlop, Pirelli u.c. Hankook ļoti atzinīgi novērtē gan auto industrijas pārstāvji izvēloties Hankook riepu modeļus jaunajiem automobiļiem, gan top līmeņa autosporta un motosporta sporta komandas, gan ikdienas lietotāji.

MMK vērtējums

MMK Riepu Serviss piedāvā saviem klientiem tikai tādu ražotāju riepas, kuru kvalitāte ir pārbaudīta. Vidējās klases vasaras riepu segmentā Hankook Ventus Prime 3 ir viena no labākajām izvēlēm. Augstas veiktspējas riepas par ļoti labu cenu. Kvalitāte ir krietni augstāka par cenu. Kvalitāte atbilst Premium klases riepām.

MMK Riepu Serviss Hankook kā ražotāju vērtē ar augstu atzīmi, ļoti augsta kvalitāte par ļoti labu cenu. Sīkāk par Hankook Ventus Prime 3.

Hankook riepu modeļi ir tie, kas gan vasaras, gan ziemas sezonā tiek izpirkti visātrāk, tādēļ MMK Riepu Serviss rekomendē, pasūtiet savu Hankook Ventus Prime 3 laicīgi. Papildus iegūsiet atlaidi riepu montāžai un glabāšanai! Riepu pasūtīšanu un rezervāciju var veikt arī telefoniski!

Svarīgi… ja ir kādi jautājumi vai neskaidrības par riepu izvēli vai izmēru vai kko nevarat atrast mūsu internetveikalā droši zvaniet. Palīdzēsim, paskaidrosim, ieteiksim un nodrošināsim!

Pilns serviss.  Mums svarīgi, lai mūsu Klienti būtu apmierināti, tādēļ nodrošinam pilnu servisu, kas saistīts ar auto riepām. Izdarīsim visu – samontēsim, nobalansēsim, noglabāsim nesezonas riepas, saremontēsim diskus, ja vajadzēs nokrāsosim.

Garantija.  MMK Riepu Serviss dod garantiju visam gan riepām ko pārdodam gan darbiem ko veicam. Droši varat paļauties uz mums!

Aicinām gatavoties 2017.gada vasaras sezonai laicīgi. Atgādinām, ka riepas pirms sezonas iegādāties ir izdevīgāk. Un – vēl – Ja ir kādi jautājumi droši zvaniet.  Ar prieku palīdzēsim!

Jūsu MMK Riepu Serviss
Rīgā, Biķernieku iela 121k.
(konkrēta atrašanās vieta kontaktu sadaļā)
26265050

Vienmēr laipni

KATEGORIJAS