Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. 10:00 - 15:00

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. 10:00 - 15:00

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Freibi riepas VS MMK Serviss
  • 1149
  • 0

Freibi riepas VS MMK Serviss

Internets mūsdienās ir kā liels tirgus placis, kur katrs piedāvā savu produkciju, kā nu māk – viens sola labāko cenu, cits – pārāko kvalitāti. Nav noslēpums, ka mēs, patērētāji, jau jūtamies no tā visa diezgan noguruši, tāpēc novērtējam, ja mājaslapas neliek pārāk lauzīt galvas un ātri un ērti sniedz visu, kas mums nepieciešams. Kā piemēru ņemsim divas riepu servisu mājaslapas un mēģināsim noskaidrot –pirksim Freibi riepas vai MMK servisa?

Atverot mājaslapu, izskatās, ka Freibi ar riepu tirdzniecību nesteidzas – sākumlapā ir adreses, darba laiks un pat rekvizīti, bet kādas riepas un pakalpojumus Freibi piedāvā, skaidrs nekļūst. MMK Serviss turpretī jau pirmajā lapā ir centies salikt visu, lai pilnīgi visa svarīgākā informācija uzreiz būtu pa ķērienam – sākot ar akcijas cenām un beidzot ar konkrētiem pakalpojumu veidiem un biežāk uzdotajiem jautājumiem. Tiesa gan, varbūt viss ir nedaudz par raibu un sākumā var noteikti apjukt, taču pozitīvi ir tas, ka ātri iespējams noskaidrot un atrast visu nepieciešamo. Freibi riepas piedāvā atsevišķā sadaļā, taču mulsinoši ir tas, ka zem uzraksta “riepas” ir tikai viena apakšsadaļa, kurā ir Marshal riepu reklāma – tas rada iespaidu, ka Freibi riepas ir tikai un vienīgi Marshal riepas, taču izrādās, ka tā nav.

Abās lapās ir ļoti laba lieta – atlases instruments, lai atrastu riepas pēc vajadzīgajiem kritērijiem. Bez platuma, profila, diametra un sezonas kritērijiem, Freibi riepām vēl var izvēlēties arī tipu – vieglā automašīna, mikroautobusi vai kravas auto, kamēr MMK Servisa riepām iespējami izvēlēties konkrētu riepu ražotāja produkciju. Te arī meklētājā beidzot redzams, ka Freibi riepu klāsts ir daudz plašāks, tikai sanāk, ka sadaļā “riepas” nekādi nevari to apskatīt visā pilnībā.

Freibi riepām tiek piedāvās arī serviss, tāpat kā MMK Servisa gadījumā, taču mājaslapa nav diži daiļrunīga Freibi riepu sakarā – minēts vien tas, ka tiek veikti dažāda veida riepu remonta darbi, bet kādi tieši? MMK Servisa lapā uzskatāmi parādīti un aprakstīti visi piedāvātie pakalpojumi un remontdarbu veidi – piemēram, varam uzzināt, ka tiek piedāvāta arī nesezonas riepu uzglabāšana.

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

AKCIJA! RIEPU PIRMSSEZONAS IZPĀRDOŠANA!

STRĀDĀJAM
     KATRU 
     DIENU