Pasūtījumi internetā Pasūtījumi internetā

Disku Remonts (valcēšana)
  • 5552
  • 0

Disku Remonts (valcēšana)

Esam uzsākuši automašīnu vieglmetāla (alumīnija) kā arī tērauda disku remontu jeb valcēšanu. 

Mūsu speciālisti veiks gandrīz jebkādas sarežģītības disku labošanu, sākot ar nelieliem defektiem līdz pat sarežģītiem atjaunošanas darbiem, kas ietver arī disku metināšanu. Darbus veic pieredzējuši speciālisti ar modernākajām iekārtām. Kvalitatīvu darba izpildi garantējam.

Pat nedaudz bojāti diski var atstāt iespaidu ne tikai uz braukšanas komfortu, bet arī uz citām auto detaļām, piemēram, gultņiem, riepu nodilumu u. c., tāpēc MMK Serviss speciālisti iesaka veikt diska remontu, tiklīdz konstatēts tā bojājums.( novērtēt vai dotajam diskam nepieciešams remonts palīdzēs MMK pieredzējušie meistari)

Disku remonts laika ziņā var aizņemt no 20minūtēm līdz pat vienai dienai, ja ir nepieciešami metināšanas darbi. Cenas disku taisnošanai, valcēšanai sākas no 10eiro. Standarta cenas ir no 20-30eiro atkarībā no bojājuma.
Pilns cenrādis pieejam šeit…

Papildus disku remontiem un taisnošanai veicam disku krāsošanu jeb pulverkrāsošanu.

To veic tirgū atzīti profesionāļi ar lielu pieredzi, kas īpaši specializējas šajā jomā, tādēļ arī šiem kosmētiskajiem darbiem dodam garantiju.

Disku remonts ir salīdzinoši laikietilpīgs process, tādēļ iesakām šos darbus veikt laicīgi negaidot sezonas aktīvāko laiku, jo speciālist parasti ir ļoti aizņemti. Lūgums vienmēr iepriekš piezvanīt un vienoties par Jums labāko laiku disku remontam.

Vienmēr laipni
Jūsu MMK Serviss
Rīgā, Biķernieku iela 121k. (precīza atrašanās vieta kontaktu sadaļā)
26265050
PS

Pie mums garšīga kafija par brīvu!

KATEGORIJAS

slider izpardoshan dzeltens