Choose tyre size you need

Availability:

Save 120 per compl.
SALE
Receive today

31/10.5R15 Sailun TerraMax M/T 109Q

Category

Sailun TerraMax M/T is a summer mud tyre aimed at tough off-road conditions, with the main advantages of high permeability, wear resistance and good grip in both dry and wet conditions.

Price

11500

/1 piece
46000/4pcs.

Savings shown for 4 tyres

On site
last 4 pieces

Additional information

Manufacturer

Sailun

Model

Sailun TerraMax M/T

Season

Summer

Width

10.5

Height

31

Diameter

R15

Load index (Li)

109

Speed index (Si)

Q (max 160 km/h)

Apraksts

Sailun TerraMax M/T ir vasaras dubļu riepu, kas orientētas uz smagiem bezceļa apstākļiem, kuru galvenās priekšrocības ir augsta caurlaidība, izturība pret nodilumu un labas saķeres īpašības gan sausos, gan mitros apstākļos.

TerraMax M/T galvenās iezīmes

+ Dubļu jeb Mud Terrain riepas;
+ Lieliska veiktspēja skarbākajos bezceļa apstākļos;
+ Teicama cenas/veiktspējas attiecība;
+ Augsta triecien un nodilumizturība;
+ Šis riepu modelis paredzēts gan rūdītiem bezceļu entuziastiem, gan arī tiem autovadītājiem, kam ikdienā jānokļūst grūti sasniedzamās vietās.

TerraMax M/T aprīkojums

Sānu malām ir iestrādāti speciāli vairoga formas un funkcijas elementi, kas aizsargā sānus no mehāniskiem bojājumiem. Iekšējais rāmis ar trim poliestera kārtām palielina TerraMax M/T izturību pret spēcīgu triecienu.

Šim simetriskajam Sailun dubļu riepu modelim ir vairākas spēcīgas īpašības. Pakāpienu formā izveidotie protektora bloki uzlabo caurejamību vissarežģītākajos bezceļa posmos, kā arī atvieglo braukšanu pa nogāzēm. Masīvie plecu bloki ievērojami uzlabo caurejamību dubļos un klinšainos apstākļos.

Izcila veiktspēja bezceļa apstākļos

Z formas rievas starp centrālās un plecu zonas blokiem uzlabo riepas veiktspēju bezceļa apstākļos – palielina caurejamību un palīdz viegli pārvarēt šķēršļus. Visu ūdens novades rievu dziļums nodrošina TerraMax M/T spēju pašattīrīties pie lieliem un maziem ātrumiem.

*Uzmanību: vasaras riepas, kas ir ražotas Ķīnā, var būt apzīmētas ar apzīmējumu M + S. Jāņem verā, ka Ķīnas teritorija sniedzas dažādās klimatiskajās zonās, kur dažviet metereoloģiskā ziema tā arī neiestājas. Līdz ar to, tur šīs riepas var izmantot visu gadu, kamēr Latvijā tas nestrādā!

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Item added to basket

Product 31/10.5R15 Sailun TerraMax M/T 109Q successfully added to your shopping cart!

Open basket
slider izpardoshan yellow