Choose tyre size you need

Availability:

Save 100 per compl.
SALE
Receive today

245/45R18 Zmax Zealion 100W XL

Category

Zmax Zealion - A sporty summer tyre that strikes the right balance between dry and wet safety, high performance and ride comfort. This tyre model is characterised by excellent manoeuvrability, stable handling and efficient braking characteristics.

Price

6200

/1 piece
24800/4pcs.

Savings shown for 4 tyres

On site
last 4 pieces

Additional information

Load index (Li)

100

Speed index (Si)

W XL (max 270 km/h)

Manufacturer

Zmax

Diameter

R18

Height

45

Width

245

Season

Summer

Model

Zmax Zealion

Fuel consumption

C

Traction on wet surfaces

C

Noise level Db

70

Noise level (icon)

2

Tyre characteristics

Apraksts

Zmax Zealion – sportiska tipa vasaras riepas, kas izceļas ar līdzsvaru starp drošību uz sausa un slapja afalta, augstu veiktspēju un braukšanas komfortu. Šim riepu modelim raksturīga lieliska manevrētspēja, stabila vadāmība un efektīvas bremzēšanas īpašības.

Zealion galvenās īpašības

+ Augsts cenas un veiktspējas koeficents.

+ Saīsināts bremzēšanas ceļš gan uz sauca, gan slapja asfalta.

+ Degvielas ekonomija.

+ Akustiskais komforts.

+ Attīstīta drenāžas jeb ūdens novadkanālu sistēma, kas būtiski samazina akvaplanēšanas risku pat lielos braukšanas ātrumos.

Zealion aprīkojums

Zmax Zealion vasaras riepas aprīkotas ar unikāla dizaina asimetrisku protektora rakstu. Starp gareniskajām protektora virknēm izvietotas ūdens novadrievas, kas būtiski uzlabo drošību uz slapja asfalta. Protektors veidots no ausgtas kvalitātes materiāliem, kam pievienota virkne elementu, kuri vienlaikus uzlabo nodilumizturību, saķeres īpašības un arī slāpē skaņu.

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Item added to basket

Product 245/45R18 Zmax Zealion 100W XL successfully added to your shopping cart!

Open basket
slider izpardoshan yellow