Choose tyre size you need

Availability:

Save 48 per compl.
SALE
Receive today

225/60R17 Luxxan Inspirer C2 99H

Category

Luxxan Inspirer C2 - A summer tyre model that excels on both asphalt and gravel roads. Available in a wide range of sizes and suitable for both cars and SUVs.

Price

6700

/1 piece
26800/4pcs.

Savings shown for 4 tyres

On site
last 4 pieces
On site
last 4 pieces

Additional information

Load index (Li)

99

Speed index (Si)

H (max 210 km/h)

Manufacturer

Luxxan

Diameter

R17

Height

60

Width

225

Season

Summer

Model

Luxxan Inspirer C2

Fuel consumption

D

Traction on wet surfaces

C

Noise level Db

68

Noise level (icon)

2

Tyre characteristics

Apraksts

Luxxan Inspirer C2 – vasaras riepu modelis, kas izceļas ar teicamu veiktspēju gan uz asfalta, gan grants ceļiem. Pieejamas plašā izmēru klāstā un piemērotas gan vieglajām, gan apvidus jeb SUV automašīnām.

Inspirer C2 galvenās īpašības

+ Teicama veiktspēja gan uz asfalta, gan grants ceļiem.

+ Degvielas ekonomija.

+ Augsts akustiskais un braukšanas komforts.

+ Paaugstināta riepu nodilumizturība.

Inspirer C2 aprīkojums

Luxxan Inspirer C2 vasaras riepas aprīkotas ar unikālu asimetrisko protektora dizainu. Starp asimetriskajām protektora joslām atrodama augsti attīstīta drenāžas jeb ūdens novadkanālu sistēma. Tā palīdz efektīvi novadīt ūdeni no riepu kontakta virsmas ar ceļu, samazinot akvaplanēšanas risku līdz minimumam pat lielos braukšanas ātrumos.

Riepu gumijas sastāvam pievienota virkne elastromēru, kas ne tikai uzlabo saķeri, bet palīdz arī samazināt trokšņa līmeni un degvielas patēriņu. Protektora joslās iestrādāts milzīgs skaits papildus drenāžas kanālu, kas palīdz veidot saķeri ar grants ceļiem

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Item added to basket

Product 225/60R17 Luxxan Inspirer C2 99H successfully added to your shopping cart!

Open basket
slider izpardoshan yellow