Choose tyre size you need

Availability:

Save 60 per compl.
SALE
Receive today

185/65R14 Blacklion Cilerro BH15 86H

Category

Blacklion Cilerro BH15 is a summer tyre model developed by improving the technology of the best-known Chinese manufacturers. This tyre model excels on both dry and wet asphalt as well as gravel roads. 

Price

3300

/1 piece
13200/4pcs.

Savings shown for 4 tyres

On site
last 4 pieces

Additional information

Season

Summer

Manufacturer

Blacklion

Model

Blacklion Cilerro BH15

Width

185

Height

65

Diameter

R14

Load index (Li)

84

Speed index (Si)

H (max 210 km/h)

Fuel consumption

E

Traction on wet surfaces

C

Noise level Db

72

Noise level (icon)

2

Tyre characteristics

Apraksts

Blacklion Cilerro BH15 ir vasaras riepu modelis, kas veidots, uzlabojot pazīstamāko Ķīnas ražotāju tehnoloģijas. Šis riepu modelis izceļas ar teicamu veiktspēju gan uz sausa, gan slapja asfalta, kā arī grants ceļiem. 

Cilerro BH15 galvenās iezīmes

+ Lieliska saķere gan uz slapja, gan sausa asfalta, kā arī uz grants ceļiem,

+ Samazināts akvaplanēšanas risks,

+ Īpaši izturīgi sānu borti, kas krietni paildzinās riepas kalpošanas mūžu,

+ Degvielas ekonomija,

+ Dizaina un izstrādes procesā izmantotas jaunākās tehnoloģijas,

+ Akustiskais komforts

Cilerro BH15 aprīkojums

Blacklion BH15 riepu modelis aprīkots ar četriem gareniskajiem drenāžas kanāliem, kas izcili tiek galā ar ūdens novadi, samazinot akvaplanēšanas risku. Protektora dizainam pievienota nepārtraukta gareniskā centrālā riba, kas krietni uzlabo gan stabilitāti lielos braukšanas ātrumos, gan manevrētspēju. Riepas gumijas sastāvs uzlabots ar virkni tehnoloģisku materiālu, kas ne tikai liek riepai saglabāt elastību augstās gaisa un ceļa seguma temperatūrās, bet arī apslāpē troksni un samazina degvielas patēriņu.

*Uzmanību: Uz vasaras riepu sānu bortiem var būt apzīmējums M+S. Šis apzīmējums nenozīmē, ka tās ir M+S riepas un nav paredzēts ekspluatēt Latvijas ziemas apstākļos, bet gan tikai vasaras sezonā! Sīkāk par šo un citiem apzīmējumu droši jautājiet MMK Riepu Serviss speciālistiem. 

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Item added to basket

Preced item 185/65R14 Blacklion Cilerro BH15 86H successfully added to your shopping cart!

Open basket
slider izpardoshan yellow