Choose tyre size you need

Availability:

Available

215/50R19 Goodyear UltraGrip Arctic 2 93T studded

Categories: tyres, res

The Goodyear UltraGrip Arctic 2 is a premium studded winter tyre. It offers particularly good grip on snow and ice as well as on asphalt, and acoustic comfort that is unusual for a stud tyre. Available in a wide range of sizes and suitable for cars, crossovers and even SUVs.

Price

24900

/1 piece
99600/4pcs.
1-2 days
8+ pcs.

In another warehouse

Available in 1-2 days

Additional information

Season

Winter, Studded winter

Width

215

Height

50

Diameter

R19

Manufacturer

Goodyear

Load index (Li)

93

Speed index (Si)

T (max 190 km/h)

Model

Goodyear UltraGrip Arctic 2

Apraksts

Goodyear UltraGrip Arctic 2 ir augstākās kvalitātes jeb premium klases ziemas riepu modelis ar radzēm. Izceļas ar īpaši labiem saķeres rādītājiem gan sniegā un uz ledus, gan arī uz asfalta, kā arī ar radžu riepām neraksturīgi augstu akustisko komfortu. Pieejams plašā izmēru klāstā un piemērots gan vieglajām automašīnām, gan krosoveriem un pat apvidus auto jeb SUV.

Goodyear UltraGrip Arctic 2 galvenās iezīmes

+ Izcila saķere uz ledus, pateicoties jaunākajām Goodyear radžu tehnoloģijām.

+ Uzlabota veiktspēja sniegā.

+ Radžu riepām neraksturīgi augsts akustiskais un gaitas komforts.

+ Palielināts radžu skaits.

+ Augsta nodilumizturība.

Arctic 2 aprīkojums

Goodyear UltraGrip Arctic 2 radžu riepas aprīkotas ar virzienveida protektora rakstu. Protektora bloki, salīdzinājumā ar šī modeļa priekšteci, ir mazāki un to skaits ir lielāks. Šāds risinājums izmantots, lai uzlabotu riepu veiktspēju dziļā sniegā, kā arī efektīvāk atbrīvotu riepu kontakta virsmu no sniega un ūdens.

Salīdzinot ar iepriekšējo modeli,  Arctic 2 kļuvis arī par 9% klusāks. Tas panākts, pateicoties unikālajam protektora bloku izvietojumam un radžu formai. 

Izcilu saķeri ar apledojušām ceļa virsmām nodrošina uzlabots riepu gumijas sastāvs, jaunas formas radzes un palielināts to skaits. Jaunais Goodyear UltraGrip Arctic 2 bruņots ar līdz pat 220 radzēm uz riepu. Mainījies ar radzes gultnes izmērs un forma, ļaujot tai, saskarsmē ar asfaltu, iebīdīties protektora iekšienē, mazinot nodilumu un samazinot trokšņa līmeni.

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Item added to basket

Product 215/50R19 Goodyear UltraGrip Arctic 2 93T with studs successfully added to your shopping cart!

Open basket
slider izpardoshan yellow