Choose tyre size you need

Availability:

Available

185/65R15 Norrsken Ice Razor 88T with studs

Categories: tyres, res

The Norrsken Ice Razor is a retread winter tyre, remanufactured in Italy for harsh winter conditions, with high performance characteristics at a relatively low price. This budget tyre will fit most of today's most popular car models. This model uses retreaded premium tyre carcasses. These are carefully selected to ensure that no defective or worn carcasses are included. This model is available with or without studs!

Price

4800

/1 piece
19200/4pcs.
1-2 days
8+ pcs.

In another warehouse

Available in 1-2 days

Additional information

Season

Winter, Studded winter

Width

185

Height

65

Diameter

R15

Manufacturer

Norrsken

Load index (Li)

88

Speed index (Si)

T (max 190 km/h)

Model

Norrsken Ice Razor

Apraksts

Norrsken Ice Razor ir radžojama, Itālijā atjaunota ziemas riepa, kas paredzēta bargiem ziemas apstākļiem un izceļas ar augstām veiktspējas īpašībām par salīdzinoši zemu cenu. Šī budžeta klases riepa derēs lielai daļai populārāko mūsdienu auto modeļu.  Šī modeļa izgatavošanā izmanto atjaunotus premium riepu karkasus. Tiei tiek rūpīgi izvēlēti, lai izgatavošanā neiekļautu defektīvus vai nolietotus karkasus. Šis modelis pieejams gan ar radzēm, gan bez tām!

Norrsken Ice Razor galvenās iezīmes

+Augstas kvalitātes riepas karkass.

+Uzlabota manevrētspēja, pateicoties palielinātiem protektora centrālās virknes blokiem.

+Laba saķere ar mitrām un slidenām ceļa virsmām.

+TÜV NORD sertifikācija.

+Lieliska cenas/veiktspējas attiecība!

Ice Razor protektora īpašības

Ice Razor protektors ir virzīta tipa, lai riepa labāk veidotu saķeri ar mitrām un slidenām ceļa virsmām. Protektora blokos blīvi iestrādāti vairāki tūkstoši lameļu, kas, tandēmā ar radzēm, burtiski iecērtas ledus virsmā, ar slideno virsmu veidojot saķeri. Norrsken Ice Razor ir ekoloģisks produkts, šo riepu karkasiem tiek izmantoti  rūpīgi atjaunoti premium klases riepu karkasi. Protektora raksts ir izgatavots no augstas kvalitātes gumijas maisījuma, kuram pievienoti vairāki elastromēri, lai riepa saglabātu elastību pat viszemākajās gaisa temperatūrās, turklāt tas aprīkots ar virkni elementu, kas būtiski uzlabo saķeri ar visslidenākajām ceļa virsmām.

Norrsken Ice Razor modeļa lietošanas drošību ziemas laika apstākļos un tā atbilstību valstīm ar obligātu sezonālo riepu maiņu apstiprina marķējums sniegpārslas formā uz kalna fona ar trim virsotnēm (3PMSF). MMK Serviss rekomendē!

Par riepu piemērotību, izmēriem un saistītajiem jautājumiem droši zvaniet mūsu speciālistiem. Palīdzēsim ar padomu un piedāvāsim labāko risinājumu.

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Item added to basket

Product 185/65R15 Norrsken Ice Razor 88T with studs successfully added to your shopping cart!

Open basket
slider izpardoshan yellow