Choose tyre size you need

Availability:

285/35R22 Michelin X-Ice Snow SUV 106H XL

Michelin X-Ice Snow SUV is one of the best premium Scandinavian winter tyre models for SUVs. This model is distinguished by its excellent grip on snow and ice.

Not available

Additional information

Fuel consumption

B

Noise level (icon)

1

Noise level Db

71

Traction on wet surfaces

E

Speed index (Si)

H XL (max 210 km/h)

Load index (Li)

106

Manufacturer

Michelin

Diameter

R22

Height

35

Width

285

Season

All-season, Winter

Model

Michelin X-Ice Snow SUV

Tyre characteristics

Apraksts

Michelin X-Ice Snow SUV ir viens no labākajiem premium klases Skandināvijas tipa ziemas riepu modeļiem, kas paredzēts apvidus jeb SUV automašīnām. Šis modelis izceļas ar izcilu saķeri ar sniegu un ledu.

Michelin X-Ice Snow SUV galvenās iezīmes:

viens no vislabākajiem mīkstā sastāva riepu modeļiem pasaulē; – Paredzēts augstai veitkspējai braucot ar apvidus jeb SUV automašīnām; – pilnībā pārveidots protektora raksts ar palielinātu bloku skaitu un platām drenāžas rievām uzlabo sniegumu sniegā un slapjdraņķī; – lameļu hibrīdsistēma nodrošina lieliskas saķeres īpašības uz apledojušas un sniegotas ceļa virsmas; – jauna Flex-Ice gumijas maisījuma tehnoloģija palielina saķeri ar slidenām virsmām, kā arī novērš protektora nodilumu karšanas laikā.

X-Ice Snow SUV galvenās iezīmes:

Šī modeļa galvenā ārējā atšķirība no tā priekšteča ir protektora raksta dizains. Saglabājot V veida izkārtojumu, protektora blokiem samazināts izmērs, mainīta forma un palielināts skaits. Tas ļāvis ievērojami uzlabot virziena stabilitāti, kā arī uzlabot bremzēšanu uz sniegotām virsmām. Vēl viens būtisks jauninājums ir divu veidu lameļu izmantošana jeb lameļu hibrīdsistēma. Izmantotas gan 3D lameles, gan U formas lameles, kas atrodamas plecu zonās un uzlabo vadāmību un saķeri ar slidenām virsmām manevrēšanas laikā. Tās pilnībā saglabājas pat tad, ja protektors ir gandrīz pilnībā nodilis, ļaujot riepām uzrādīt teicamas veiktspējas īpašības krietni ilgāk. Savukārt 3D lameles būtiski uzlabo veiktspēju uz ledus, kā arī sausina riepu kontakta virsmu ar ceļu.

X-Ice Snow SUV protektors darināts no jaunākās paaudzes Flex-Ice tehnoloģijas gumijas maisījuma. Tas būtiski palielinājis riepu nodilumizturību un ļāvis tām saglabāt gan elastību pat ārkārtīgi zemās gaisa temperatūrās, gan formu paaugstinātas temperatūras iespaidā.

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Item added to basket

Product 285/35R22 Michelin X-Ice Snow SUV 106H XL successfully added to your shopping cart!

Open basket
slider izpardoshan yellow