Choose tyre size you need

Availability:

Save 132 per compl.
SALE
Receive today

265/70R17 Gripmax Inception A/T 115T

Category

Gripmax Inception A/T is a summer/all-season, heavy-duty All-Terrain or off-road tyre model. Thanks to a special tread design, it offers excellent performance even in rough off-road conditions - mud, sand, gravel and rocks. In addition to this model Snowflake marking on a mountain background with three peaks (3PMSF)

Price

11200

/1 piece
44800/4pcs.

Savings shown for 4 tyres

On site
last 4 pieces

Additional information

Traction on wet surfaces

C

Noise level (icon)

2

Noise level Db

73

Fuel consumption

D

Speed index (Si)

T (max 190 km/h)

Load index (Li)

115

Manufacturer

Gripmax

Diameter

R17

Height

70

Width

265

Season

All Terrain, Summer

Model

Gripmax Inception A/T

Tyre characteristics

Apraksts

Gripmax Inception A/T ir vasaras/vissezonas, paaugstinātas kravnesības All-Terrain jeb apvidus riepu modelis. Pateicoties īpašam protektora dizainam, izceļas ar teicamu veiktspēju braucot pat skarbos bezceļu apstākļos – dubļos, smiltīs, pa granti un akmeņiem. Papildus šim modelim ir nācis klāt marķējums sniegpārslas formā uz kalna fona ar trim virsotnēm (3PMSF)

Inception A/T galvenās īpašības

+ Palielināta kravnesība un nodilumizturība.

+ Uzlabots, mīkstāks gumijas sastāvs, ļauj riepu izmantot arī zemākās gaisa temperatūrās.

+ Paugstināta veiktspēja, braucot pa irdenām ceļa virsmām – dubļiem, smiltīm, granti vai akmeņiem.

+ Palielināta nodilumizturība.

+ Teicama cenas un veiktspējas attiecība.

+ Izcilas ekspluatācijas īpašības gan uz asfalta, gan bezceļos.

Inception A/T aprīkojums

Gripmax Inception A/T riepas aprīkotas ar simetrisku protektora rakstu, kas ir gandrīz identisks leģendārajam BF Goodrich A/T KO2. Lielisku veiktspēju bezceļos nodrošina paaugstināta dziļuma elkoņa formas protektora bloki. 

Saķeri ar slapju asfaltu, kā arī mitru granti, smiltīm un akmeņiem, nodrošina augstvērtīgs gumijas sastāvs. Tam pievienota virkne elastromēru, kas ne tikai palīdz saglabāt elastību plašā temperatūru diapazonā, kā arī slāpē skaņu.

Gripmax Inception A/T modeļa lietošanas drošību ziemas laika apstākļos un tā atbilstību valstīm ar obligātu sezonālo riepu maiņu apstiprina marķējums sniegpārslas formā uz kalna fona ar trim virsotnēm (3PMSF).

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Item added to basket

Product 265/70R17 Gripmax Inception A/T 115T successfully added to your shopping cart!

Open basket
slider izpardoshan yellow