Choose tyre size you need

Availability:

SALE
Receive today

225/65R16C Royal Black Royal Winter Van 112/110R

Royal Black Royal Winter Van Commercial tyres feature the symmetrical tread pattern characteristic of c-index tyres and proven for decades. 

The massive, symmetrically spaced tread blocks have densely spaced sipes in different directions. In tandem with sharp side knobs, they provide excellent grip and manoeuvrability against harsh winter conditions - dirty or icy roads.

Price

6900

/1 piece
13800/2pcs.

Savings shown for 4 tyres

On site
last 2 pieces

Additional information

Manufacturer

Royal Black

Model

Royal Black Royal Winter Van

Season

All-season, Winter

Width

225

Height

65

Diameter

R16C

Load index (Li)

112/110

Speed index (Si)

R (max 170 km/h)

Fuel consumption

E

Traction on wet surfaces

B

Noise level Db

72

Noise level (icon)

2

Tyre characteristics

Apraksts

Royal Black Royal Winter Van ir vissezonas/ziemas komerctransporta jeb c indeksa riepu modelis. Tas izceļas ar paaugstinātu kravnesību, nodilumizturību un drošības līmeni visdažādākajos braukšanas apstākļos.

Royal Black Royal Winter Van galvenās iezīmes

+ Paaugstināti kravnesības indeksi ļauj pārvadāt smagākas kravas intensīvos ekspluatācijas apstākļos,

+ Degvielas ekonomija,

+ Palielināta nodilumizturība,

+ Asas sānu kantes un lamelēti, masīvi protektora bloki uzlabo saķeres īpašības skarbos ziemas apstākļos, un braucot pa grants vai meža ceļiem.

+ Izcila cenas un veiktspējas attiecība.

Royal Winter Van aprīkojums

Royal Black Royal Winter Van komerctransporta riepas aprīkotas ar c indeksa riepām raksturīgo un desmitgadēm ilgi pārbaudīto simetrisko protektora rakstu. 

Masīvajos, simetriski izvietotajos protektora blokos, dažādos virzienos blīvi izvietotas lameles. Tās, tandēmā ar asām sānu kantēm, izcili veido saķeri un uzlabo manevrētspēju, cīņā ar skarbiem ziemas apstākļiem – netīrītiem vai apledojušiem ceļa posmiem. 

Royal Black Royal Winter Van pamatā izmantots īpaši izturīgs un kravnesīgs karkass. Tas papildināts ar ekstra kordu jeb brekera slāņiem, ļaujot pārvadāt smagas kravas intensīvas ekspluatācijas apstākļos. 

Riepas karkass ietērpts nodilumizturīgā un elastīgā gumijas sakausējumā, uzlabojot riepas ilgtspējību un drošību plašā temperatūru diapazonā.

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Item added to basket

Preced item 225/65R16C Royal Black Royal Winter Van 112/110R successfully added to your shopping cart!

Open basket
slider izpardoshan yellow