Choose tyre size you need

Availability:

Save 64 per compl.
SALE

225/55R17 Lassa Competus Winter 2+ 97V

Lassa Competus Winter 2/2+ is a winter tyre model designed for off-road vehicles or SUVs. This model is characterised by good snow-clearance and competitive performance even on icy roads. This winter tyre features an aggressive tread pattern with thousands of saw-like sipes that literally cut into small bumps on the ice, significantly increasing traction. 

Not available

Additional information

Fuel consumption

C

Noise level (icon)

2

Noise level Db

71

Traction on wet surfaces

B

Speed index (Si)

V (max 240 km/h)

Load index (Li)

97

Manufacturer

Lassa

Diameter

R17

Height

55

Width

225

Season

All-season, Winter

Model

Lassa Competus Winter 2

Tyre characteristics

Apraksts

Lassa Competus Winter 2/2+ ir ziemas riepu modelis, kas paredzēts apvidus auto jeb SUV. Šis modelis izceļas ar labu caurejamību sniegā un konkurētspējīgu veiktspēju pat uz apledojušiem ceļiem. Šī ziemas riepa aprīkota ar agresīvu protektora rakstu, kur iestrādāti vairāki tūkstoši zāģveida lameļu, kuras burtiski iecērtas nelielos nelīdzenumos uz ledus, būtiski palielinot saķeri. 

Competus Winter 2/2+ galvenās iezīmes

+ Īss bremzēšanas ceļš, pateicoties augstas kvalitātes gumijai, no kuras riepa izgatavota!

+ Labi saķeres rādītāji sniegā un uz slapja ceļa!

+ Labs komforta līmenis, kluss un patīkams brauciens!

+ Riepa, kas piemērota tieši apvidus auto!

Competus Winter 2/2+ protektors.

Lassa Competus Winter 2/2+ protektora raksts veidots virzītā, simetriskā stilā, tā bloki izvietoti tā, lai starp tiem veidotos plašas drenāžas rievas, kuras uzlabo saķeri ar sniegu un, tandēmā ar lamelēm, sausina kontakta virsmu. Protektora raksts atgādina pinumu- tāds tas ir izveidots ar mērķi braucienu padarīt klusāku un patīkamāku. Riepa darināta no augstas kvalitātes gumijas maisījuma, kas papildināts ar virkni elastromēru, lai riepa saglabātu elastību plašā temperatūru diapazonā.

Lassa Competus Winter 2/2+ modeļa lietošanas drošību ziemas laika apstākļos un tā atbilstību valstīm ar obligātu sezonālo riepu maiņu apstiprina marķējums sniegpārslas formā uz kalna fona ar trim virsotnēm (3PMSF).

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Item added to basket

Product 225/55R17 Lassa Competus Winter 2+ 97V successfully added to your shopping cart!

Open basket
slider izpardoshan yellow