Choose tyre size you need

Availability:

Receive today

205/70R15 Joyroad Winter RX818 96T

The Joyroad Winter RX818 is a winter tyre model suitable for a wide range of crossovers and SUVs, as well as light commercial vehicles such as vans and light trucks. This model excels in harsh winter conditions thanks to a range of technical solutions and the possibility to incorporate studs into the tyre. This model is available with or without studs!

Price

1500

/1 piece
1500/1 piece.
On site
last 1 piece

Additional information

Season

All-season, Winter

Manufacturer

Joyroad

Model

Joyroad RX818

Speed index (Si)

T (max 190 km/h)

Width

205

Height

70

Diameter

R15

Load index (Li)

96

Fuel consumption

E

Traction on wet surfaces

C

Noise level Db

71

Noise level (icon)

2

Tyre characteristics

Apraksts

Joyroad Winter RX818 ir radžojams ziemas riepu modelis, kas piemērots gan plašam krosoveru un apvidus auto klāstam, gan arī mazgabarītu komerctransportam- mikroautobusiem un vieglajiem kravas auto. Šis modelis izceļas ar teicamiem veiktspējas rādītājiem skarbos ziemas apstākļos, pateicoties virknei tehnisku risinājumu un iespējai riepā iestrādāt radzes. Šis modelis pieejams gan ar radzēm, gan bez tām!

Joyroad RX818 galvenās iezīmes

+ Modelis, kas piemērots gan krosoveriem un apvidus auto, gan arī komerctransportam!

+ Lieliska veiktspēja pat dziļā sniegā!

+ Iespēja protektorā ievietot radzes!

+ Liels lameļu skaits, kas uzlabo ūdens novadi no kontakta virsmas un saķeri ar apledojušām ceļa virsmām!

Winter RX818 aprīkojums

Šis ziemas riepu modelis aprīkots ar sniegā efektīvo virzīto protektora dizainu. V- veidā izvietotajos protektora blokos blīvi iestrādāti vairāki tūkstoši lameļu, kuras vienlaikus pilda vairākas funkcijas. Pirmkārt, lameles krietni uzlabo saķeri ar ledu, ar asām kantēm iecērtoties slidenajā virsmā. Otrkārt- lameles palīdz drenāžas kanāliem novadīt ūdeni no kontakta virsmas, to sausinot. Sausa saķeres virsma nozīmē daudz labāku saķeri ar ceļu. Joyroad RX818 protektorā iespējams iestrādāt radzes, kas krietni uzlabos saķeri ar ledu, padarot šo riepu modeli par izcilu sabiedroto cīņā ar apsnigušiem vai apledojušiem lauku vai meža ceļiem.

Joyroad Winter RX818 modeļa lietošanas drošību ziemas laika apstākļos un tā atbilstību valstīm ar obligātu sezonālo riepu maiņu apstiprina marķējums sniegpārslas formā uz kalna fona ar trim virsotnēm (3PMSF).

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Item added to basket

Product 205/70R15 Joyroad Winter RX818 96T successfully added to your shopping cart!

Open basket
slider izpardoshan yellow