Choose tyre size you need

Availability:

SALE

205/60R16 Federal Himalaya ICEO 96Q XL

Federal Himalaya ICEO is a mid-range or excellent quality soft compound winter tyre model. It offers excellent grip and manoeuvrability, even in the harshest winter driving conditions. Available in a wide range of sizes from R13 to R18, this tyre model is designed for compact and mid-size cars. 

Not available

Additional information

Manufacturer

Federal

Diameter

R16

Height

60

Width

205

Season

All-season, Winter

Model

Federal Himalaya Iceo

Load index (Li)

96

Speed index (Si)

Q XL (max 160 km/h)

Fuel consumption

F

Traction on wet surfaces

E

Noise level Db

70

Noise level (icon)

2

Tyre characteristics

Apraksts

Federal Himalaya ICEO ir vidējās klases jeb teicamas kvalitātes mīkstā sastāva ziemas riepu modelis. Tas izceļas ar teicamiem saķeres un manevrētspējas rādītājiem pat skarbākajos ziemas braukšanas apstākļos. Šis riepu modelis pieejams plašā izmēru klāstā no R13, līdz R18 un paredzēts kompaktklases un vidēja izmēra vieglajām automašīnām. 

Himalaya ICEO galvenās iezīmes

+ Īpaši mīksts gumijas sastāvs ļauj uzrādīt teicamas saķeres un manevrētspējas īpašības pat skarbos ziemas apstākļos.

+ Laba saķere arī uz apledojušiem ceļa posmiem, pateicoties lielam lameļu skaitam.

+ Zems akvaplanēšanas risks.

+ Labs akustiskais un braukšanas gaitas komforts.

Himalaya ICEO aprīkojums

Federal Himalaya ICEO Skandināvijas tipa jeb mīksta sastāva ziemas riepu modelis aprīkots ar unikālu simetrisko protektora rakstu. Šāds dizains izvēlēts, lai uzlabotu riepu veiktspēju skarbos ziemas apstākļos, vienlaikus arī samazinot akvaplanēšanas risku. Protektorā iestrādātie S-formas elementi uzlabo veiktspēju pat dziļā sniegā.

Masīvie, simetriski izvietotie protektora bloki “bruņoti” ar tūkstošiem sīku iegriezumu jeb lameļu. Tās, līdzīgi radzēm, ar asām kantēm iecērtas ledū un sablietētā sniegā, būtiski uzlabojot saķeri ar slidenajām virsmām. 

Īpaši mīkstais protektors veidots no elastromēriem bagāta gumijas sastāva. Šie ķīmiskie elementi palīdz riepai saglabāt elastību pat ļoti zemās gaisa temperatūrās. Vērts minēt, ka elastīga riepa daudz labāk veido saķeri ar ceļu, kā arī dilst vienmērīgāk.

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Item added to basket

Precedce 205/60R16 Federal Himalaya ICEO 96Q XL successfully added to your shopping cart!

Open basket
slider izpardoshan yellow