Choose tyre size you need

Availability:

205/55R17 Toyo Observe S944 95V XL

The Toyo Observe S944 is a premium all-season/winter tyre made in Japan that offers excellent grip in all driving conditions. Available in a wide range of sizes for passenger cars from R14 to R21.

Not available

Additional information

Fuel consumption

D

Noise level (icon)

2

Noise level Db

71

Traction on wet surfaces

B

Speed index (Si)

V

Load index (Li)

95

Manufacturer

Toyo

Diameter

R17

Height

55

Width

205

Season

All-season, Winter

Model

Toyo Observe S944

Tyre characteristics

Apraksts

Toyo Observe S944 ir Japānā ražots Premium klases vissezonas/ziemas riepu modelis, kas izceļas ar teicamu saķeri jebkādos braukšanas apstākļos. Pieejams plašā izmēru klāstā vieglajām automašīnām no R14 līdz R21.

Toyo Observe S944 galvenās iezīmes:

+ Uzlabota saķere gan uz sausa, gan slapja asfalta,
+ Paaugstināta nodilumizturība,
+ Augsts akustiskais komforts,
+ Zema rites pretestība, kas rezultējas zemākā degvielas patēriņā,
+ Augstvērtīgs riepu gumijas sastāvs,
+ Nano Balance tehnoloģija,
+ Teicama manevrētspēja un saķere sniegā

Observe S944 aprīkojums

Zem vissezonas riepām raksturīgā Toyo Observe S944 virzienveida protektora dizaina paslēpta virkne tehnoloģisku risinājumu. Kā vienu no tiem var minēt nelielus “tiltiņus” starp protektora blokiem, kas būtiski uzlabo manevrētspēju pat lielos braukšanas ātrumos.

Simetriski izvietotie protektora bloki darināti no augstvērtīga kompozītmateriāla, kas veidots pēc Nano Balance tehnoloģijas. Gumijas sastāvam pievienota ne tikai virkne dažādu elastromētu, bet arī Carbon Black maisījums jeb ogleklis. Tas atļauj šim riepu modelim absorbēt mitrumu no kontakta virsmas ar ceļu, būtiski uzlabojot saķeri.

Observe S944 izstrādāta teicama drenāžas kanālu sistēma, kas izvada lieko ūdeni, sniegu, dubļus un slapjdraņķi no riepu kontakta virsmas ar ceļu, samazinot akvaplanēšanas risku.

*Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts informatīvam nolūkam, un tajā varētu nebūt iekļautas visas īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Veikalā var būt izvietotas preces kuras iepējams iegādāties tikai pāros vai pa četrām (piemēram riepas kas palikušās pēdējās divas var nebūt iespēja iegādāties pa vienai)

Item added to basket

Product 205/55R17 Toyo Observe S944 95V XL successfully added to your shopping cart!

Open basket
slider izpardoshan yellow