Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 15:00

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 15:00

Dubļu riepas
  • 5535
  • 0

Dubļu riepas

Kā izvēlēties dubļu riepas?

Ar terminu “dubļu riepas” tautā saprotamas divas riepu kategorijas jeb apakšgrupas – All Terrain un Mud Terrain riepas. Abas kategorijas raksturo lieliska veiktspēja bezceļos un tās bieži izvēlas aktīva dzīvesveida baudītāji.
Mud Terrain paredzētas bezceļu jeb offroad entuziastiem, kas meklē piedzīvojumus un asas emocijas purvos, dziļos grāvjos, kā arī seklās upēs. 
All Terrain riepas, savukārt, paredzētas makšķerniekiem, medniekiem, lauksaimniekiem vai gluži vienkārši tiem, kam ikdienā jānokļūst grūti sasniedzamās vietās, vienlaikus nezaudējot arī iespēju komfortabli pārvietoties arī pa asfaltētām ceļa virsmām. Šī segmenta riepas arī ir aktuālas lielākajai daļai to autobraucēju, kas meklē dubļu riepas.

Noskaties video un uzzini, kā izvēlēties dubļu riepas!

 

Izvēloties savam pilnpiedziņas spēkratam 4×4 riepas, jāņem vērā tas, pa kurieni plānojat pārvietoties un cik bieži to plānojat darīt. Ja grasāties mesties cīņā ar dziļiem grāvjiem, stāvām kraujām, purvu un dubļiem, taču vēlaties tajā pašā laikā “pasargāt dzirdi” un saglabāt komfortu, braucot arī pa asfaltu, iesakām neizvēlēties visagresīvākās dubļu riepas, kas pieejamas. Daudzi mēdz pārvērtēt to, cik bieži dosies bezceļos un savu auto aprīko ar Mud Terrain riepām. Viecot šādu izvēli, par akustisko komfortu un degvielas ekonomiju nākas aizmirst. Turklāt, braucot pa asfaltu, tās nodilst krietni ātrāk, tāpēc MMK Riepu centru speciālisti iesaka izvēlēties All Terrain riepas.  Dubļu riepas MMK

All Terrain riepas

Kā jau iepriekš minēts, All Terrain dubļu riepas riepas paredzētas nesavaldītas dabas baudītājiem, kas vēlas būt spējīgi gan savu auto izvest no dziļiem dubļiem vai uzbraukt stāvā kraujā, gan arī, dziļi mežā esošajā upē noķēruši kādu zivi, komfortabli tikt mājās, braucot gan pa šoseju, gan arī pilsētā. Pēc būtības, šī segmenta riepas ir veidotas kā lielisks kompromiss starp asfaltu un bezceļu un piemērotas šo segumu sadalījumam 50%/50%. Tās vienmēr aprīkotas ar masīviem protektora blokiem un attīstītu drenāžas kanālu sistēmu, kas ne tikai uzlabo veiktspēju uz nelīdzena reljefa, bet arī lieliski izvada ūdeni, dubļus un šķembas no riepas kontakta virsmas ar ceļu. Turklāt, brauciens pa šoseju vai pilsētu būs krietni komfortablāks un klusāks, nekā ar Mud Terrain riepām, kas paredzētas lietošanai 90% bezceļos un 10% pa asfaltu, braucot no vieniem bezceļiem uz citiem. 

Pastāv maldīgs priekštats, ka dubļu riepas ir dārgs un nepraktisks prieks. Arvien biežāk, budžeta klases riepu ražotāji nāk klajā ar lieliskiem 4×4 riepu modeļiem, kas, veiktspējas ziņā stipri neatpaliekot no tādām Offroad leģendām kā BFGoodrich, maksā par līdz pat 60% lētāk. Kā lielisku piemēru var minēt Sailun Terramax A/T.

Populārākie 4×4 riepu modeļi

Sailun Terramax A/T ir All Terrain riepu modelis, kas aprīkots ar masīviem protektora blokiem un lielām atstarpēm starp tiem. 10mm dziļais protektors darināts no augstas kvalitātes, elastromēriem bagāta un nodilumizturīga gumijas sakausējuma. Starp simetriski izvietotajiem protektora blokiem atrodama augsti attīstīta drenāžas kanālu sistēma. Tā ne tikai izcili tiek galā ar ūdens izvadi, samazinot akvaplanēšanas risku, bet arī izmet no protektora dubļus un šķembas. Turklāt, šīs dubļu riepas ir pieejamas par ievērojami zemāku cenu, nekā premium vai pat vidējās klases piedāvājumi. 

Sailun Terramax A/T

Triangle-dubļu riepas Triangle Agilex AT TR292, tāpat kā augstāk redzamais Sailun, ir All Terrain riepu modelis. Šīs dubļu riepas izceļas ar daudzpusīgām eksplautācijas iespējām. Pateicoties unikālai protektora uzbūves struktūrai un gumijas sastāvam, šīs riepas pielietojamas gan braucot pa valsts maģistrālajiem autoceļiem, gan arī nobraucot no tiem, lai dotos kādā piedzīvojumā. Agilex AT bieži izvēlas aktīva dzīvesveida baudītāji, lai dotos makšķerēt, medīt vai vienkārši lai pārbaudītu sava auto un braukšanas prasmju robežas.
Sunfull AT-782 izvēlas, patiecoties šī modeļa neticami labajai cenas un veiktspējas attiecībai. Par teju labāko cenu tirgū, Jūs iegūsiet uzticamas All Terrain dubļu riepas. Tās Jūs nepievils pat dziļākajā meža biezoknī vai purvā. Šis riepu modelis paredzēts tiem autobraucējiem, kas vēlas ne tikai justies droši, pārvietojoties pa asfaltu un grants ceļiem, bet būt spējīgi arī ienirt meža biezoknī un iekarot kādu stāvu krauju. All Terrain riepas MMK
BFGoodrich riepas mmk BFGoodrich All Terrain T/A KO2, kā jau pēc nosaukuma var spriest, ir A/T riepu modelis. Tas radīts no premium klases izejmateriāliem un izceļas ar augstākās klases veiktspēju visplašākajā braukšanas apstākļu spektrā. Izvēloties KO2, par premium klasei raksturīgu cenu, savu auto aprīkosiet ar riepām, kas visos aspektos kaut nedaudz, bet apsteidz augstāk redzamās dubļu riepas.

Highway Terrain riepas

Vērts pieminēt, ka mūsu riepu centros pieejamas arī Highway Terrain riepas. Tās paredzētas tiem autobraucējiem, kas ikdienā pārvietojas pa grants ceļiem un šoseju. Tās ir krietni izturīgākas, nekā standarta vasaras riepas un tās labāk veido saķeri ar smiltīm un granti, kā arī ne pārāk ekstrēmos bezceļos. 

Savas dubļu riepas meklē MMK riepu centros!

Ja, izvērtējot savu braukšanas stilu un intereses, esat nonācis pie secinājuma, ka esat gatavs savu apvidnieku izvest jaunos cīņas laukos un vienīgais, kas tam pietrūkst ir kārtīgas dubļu riepas, droši, dodieties uz Jums tuvāko MMK riepu centru! Pieredzējuši jomas speciālisti palīdzēs piemeklēt Jūsu budžetam un braukšanas stilam vispiemērotākās riepas, kā arī dos padomu braukšanai bezceļos. 

MMK Riepu Servisa speciālisti iesaka izvēlēties Sailun un Triangle All Terrain riepas. Tās ir pārbaudītas un pierādījušas sevi skarbākajos bezceļu braukšanas apstākļos. Turklāt, neskatoties uz to teicamajiem veiktspējas rādītājiem, tās ir krietni lētākas par plašāk pazīstamajām alternatīvām.

Dubļu riepu entuziasti

Sailun Terramax A-T
Triangle Agilex AT TR292

Uz tikšanos MMK riepu centros!
Gaidam ciemos!

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu