Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9"00 - 19:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 19:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Droša braukšana – atbilstošas riepas

Droša braukšana – atbilstošas riepas

Auto riepu iegādes process nav sarežģīts, ja zini svarīgākās lietas, kas jāņem vērā, lai parūpētos par savu drošību uz ceļa. Mēs uzskatām, ka ir vērts vadīties pēc principa: droša braukšana – atbilstošas riepas. Par to visu tuvāk lasi raksta turpinājumā.

Izvēlies atbilstoša izmēra riepas

Lai iegādātos Tavai automašīnai piemērotas riepas, vispirms ir jāzina to izmērs. Šo parametru vari noskaidrot vairākos veidos – aplūkojot uz esošo riepu malas redzamos apzīmējumus. Tie redzami arī degvielas bākas vāciņa iekšpusē un šofera durvju iekšpusē. Lai parūpētos par drošību un labu auto vadāmību, prātīgi ir vadīties pēc mašīnas ražotāja ieteiktajiem riepu parametriem.

Iegādājies uzticamu un pārbaudītu zīmolu riepas

Mūsdienās piedāvāto riepu modeļu skaits un brendu daudzveidība ir milzīga, tādēļ dažkārt pircēji, vēloties ietaupīt, izvēlas lētākus riepu modeļus, par kuru ražotājiem nekas nav zināms un attiecīgi arī riepu kvalitātei nav garantijas. Uz riepām nav ieteicams taupīt, jo tās tiešā veidā ietekmēs Tavu drošību, un, ja nezini, kāda zīmola modeļus izvēlēties, droši vaicā padomu MMK Riepu servisa zinošajiem speciālistiem!

Pērc sezonai piemērotas riepas

Ne velti ražotāji izgatavo katrai sezonai atbilstošas riepas. Kā zināms, ziemai piemērotās riepas ražotas no citāda gumiju maisījuma, kas pielāgots braukšanai aukstos laika apstākļos, kad gaisa temperatūra ir zem +5 grādiem, uz ceļa var būt ledus un sniegs. To gumija ir mīkstāka, lai nodrošinātu labāku vadāmību un saķeri.
Savukārt vasaras riepas izgatavotas no cietākas gumijas, ar mazāku protektoru. Braucot vasarā ar ziemas riepām, Tu riskē ar to, ka tās nespēs nodrošināt tik labu saķeri ar ceļu siltā laikā, kā arī tās krietni ātrāk nodils un, iespējams, arī palielinās degvielas patēriņu. Ienāc pie mums, MMK Riepu servisā un izvēlies labu vasaras riepu komplektu siltajai sezonai, un Tu savu lēmumu noteikti nenožēlosi!

Iegādājies veselu riepu komplektu

Dažkārt pircēji mēdz iegādāties riepas pa vienai vai divām, lai tās nomainītu, taču šāda rīcība nav pareiza, jo tad riepām nebūs vienmērīgs nodilums, kas savukārt ietekmēs saķeri ar ceļu, bremzēšanu un stabilitāti. Prātīgāk ir pirkt un mainīt visu riepu komplektu uzreiz.
Atceries, ka, lai Tava auto riepas spētu pilnvērtīgi pildīt savu funkciju, regulāri ir jāpārbauda, vai spiediens tajās ir pareizs. Otrkārt, pievērs uzmanību arī riepu protektora dziļumam. Vasaras riepām tie ir vismaz 1,6 mm savukārt ziemas riepām – vismaz 4 mm. Un, protams, ievēro ceļu satiksmes noteikumus, lai braukšana visiem satiksmes dalībniekiem būtu droša un patīkama!

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu