Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Disku valcēšana
  • 4965
  • 1

Disku valcēšana

Automašīnas disku vizuālais un tehniskais stāvoklis ir tikpat nozīmīgs kā jebkuras citas automašīnas un riepu detaļas nolietojums, tādēļ automašīnas riepu disku stāvokļu pārbaudi un remontu jāuztver tikpat atbildīgi kā jebkuras citas braucamrīka detaļas servisu.

Braucot pa Latvijas ceļu segumiem ir ļoti viegli deformēt vai kā citādi sabojāt diska vizuālo vai funkcionālo stāvokli. Disku valcēšana jeb disku taisnošana ir viens no populārākajiem tehniskās apkopes pakalpojumiem, kas tiek sniegti automašīnu īpašniekiem. Vieglo metālu diskus ir ļoti viegli sabojāt, ja regulāri ir jābrauc pa nekvalitatīviem vai grants ceļa segumiem.

Ko ietekmē disku bojājumi?

Oriģinālo automašīnas ražotāju diski parasti ir salīdzinoši dārgi, tādēļ to sabojāšana un jaunu iegāde, varētu būt dārgs prieks. Dekoratīvie disku bojājumi ir acij netīkami, taču ne tik bīstami kā disku tehniskie bojājumi, kas pavisam viegli var radīt riepu bojājumus, piemēram gaisa noplūdi, kas, labākajā gadījumā, nozīmē, ka jāmaina riepa, taču sliktākajā gadījumā sekas var būt traģiskas. Visvieglāk ir sabojāt vieglmetāla diskus, jo tos ir elementāri nejauši noskrāpēt vai iebuktēt. Disku bojājumi nodara skādi arī riepu un automašīnas kopējam estētiskajam izskatam, tādēļ šis bieži kalpo par vēl vienu iemeslu tam, kādēļ klienti automašīnas diskus izvēlas labot savlaicīgi.

Disku remonts

Disku valcēšana jeb vienkāršāk runājot – disku taisnošana ir tikai viens no daudzajiem disku servisa piedāvājumiem.

Disku remontu ietekmē daudz un dažādi aspekti: 1)Disku izmērs; 2)Materiāls no kā tas ražots; 3)Remonta apjoms utml.

Disku valcēšana ir viens no izplatītākajiem disku remonta veidiem. Katrs automašīnas diska remonta process prasa individuālu pieeju, jo arī bojājums var rasties mijiedarbojoties dažādiem apstākļiem un norisēm. Valcēšana nav vienīgais disku remonta veids.

Regulāri tiek veikti arī: 1)Dažādi metināšanas darbi; 2)Skrambu likvidēšana; 3)Disku slīpēšana, kuras laikā nolīdzina radušos nelīdzenumus; 4)Disku atjaunošana un krāsošana jebkurā krāsā, kādā klients vēlas.

Disku valcēšana – Izmaksas

Vidējās izmaksas disku valcēšanai ir individuālas, atkarībā no bojājumu veida un disku izmēra. R14 – R16 izmēra diskiem remonta izmaksas visbiežāk būs sākot no 10 eiro. Attiecīgi lielāku izmēru diski nedaudz dārgāk. Precīza remonta cena būs zināma vien tad, kad meistars apskatīs un noteiks bojājumu apmēru un nopietnību.

 Labākais disku meistars MMK riepu serviss valcēšana disku un riepu remonts MMK riepu serviss

liet-diski-bbs-R18-maxxis-vasaras-riepas-mmk-serviss

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

VAKANCE RIEPU MONTĀŽĀ!         BEZMASAS RIEPU MONTĀŽA!!!

ATLAIDES
    LĪDZ
    70%