Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 15:00

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 15:00

Diski un riepas ar bezmaksas piegādi
  • 7768
  • 0

Diski un riepas ar bezmaksas piegādi

Riepas ar bezmaksas piegādi

Pērc Sailun, Triangle, Nokian vai Kormoran vasaras riepu komplektu vai jebkuras M+S riepas, nosauc promo kodu “MMK akcija – bezmaksas piegāde Latvijā” un saņem šīs riepas ar bezmaksas piegādi uz jebkuru vietu Latvijā! Šo brendu un vairāk kā 50’000 citas riepas pieejamas par pirmssezonas izpārdošanas cenām! Ja kāds piedāvā lētāk, mēs cenu pārsitīsim. Visi populārākie budžeta, vidējās un premium klases brendi uz vietas! Vairāk kā 100 riepu izmēri vieglajiem auto, maziem un lieliem džipiem, visu veidu busiem! MMK riepu centros riepas atradīsiet jebkādam braukšanas stilam un budžetam, turklāt, pieredzējuši speciālisti, kuriem riepas ir ikdiena, palīdzēs piemeklēt tieši Jums piemērotākās vasaras riepas.  Daudz riepas bezaksas piegade

Diski MMK riepu centros

lietie diski ar bezmaksas piegadi Diski ir vieglākais veids, kā uzlabot sava auto izskatu. Tie viennozīmīgi liks Tavam auto izcelties starp citiem, kas ir īpaši aktuāli vasaras sezonā. Tāpēc, šogad esam vasarai pienācīgi sagatavojušies ar vairāk kā 500 disku komplektiem uz vietas. Pieejami lietie diski, kas piemēroti, BMW, Audi, Mercedes, Volkswagen, Nissan, Skoda, Volvo, Toyota, kā arī daudziem citiem auto! Lielākā disku un riepu izvēle Latvijā! Pieejami diski jebkuras markas auto, visos pieejamajos izmēros no R13 līdz R20! Ja nevari atbraukt uz vietas, arī diskus uz jebkuru vietu Latvijā piegādāsim bez maksas ar promo kodu “MMK akcija – bezmaksas piegāde Latvijā”. 

Piegāde

Diski un riepas ar bezmaksas piegādi uz jebkuru vietu Latvijā operatīvos termiņos. Pasūti riepas vai diskus internetā vai zvanot uz 20120444 un noteikto brendu vai jebkuras M+S jeb vissezonas riepas piegādāsim līdz pat Tavām namdurvīm! Par riepu piemērotību, izmēriem un saistītajiem jautājumiem droši zvaniet mūsu speciālistiem. Palīdzēsim ar padomu un piedāvāsim labāko risinājumu. 

Pasūti riepas ŠEIT!
Pasūti diskus ŠEIT!

Vai arī zvani uz 20120444! 

Vasara tuvojas, parūpējies par sava auto diskiem laicīgi. Diski ir vieglākais veids, kā padarīt sava auto izskatu pievilcīgāku!

Ja tomēr vari atbraukt uz vietas, atrodamies tikai desmit minūšu attālumā no centra.
Biķernieku iela 121k -> Waze ”
MMK Serviss,
Mūkusalas iela 72D -> Waze “
MMK Riepu Serviss

daudz riepas diski ar bezmaksas piegadi daudz riepas ar bezmaksas piegadi
daudz riepas ar bezmaksas piegadi daudz riepas ar bezmaksas piegadi
diski bezmaksas piegade
bezmaksas piegade diskiem bezmaksas piegade riepam
daudz riepas ar bezmakas piegadi latvija daudz riepas bezmakas piegade
Bezmaksas riepu piegade Bezmaksas riepu piegade uz Liepaju
Bezmaksas riepu piegade uz Ventspili Bezmaksas riepu piegade
Bezmaksas disku piegade uz Ventspili Bezmaksas disku piegade uz Liepaju
Bezmaksas disku piegade uz Tukums Bezmaksas piegade

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu