Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. 10:00 - 15:00

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. 10:00 - 15:00

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Daži interesanti fakti par Bridgestone riepām

Daži interesanti fakti par Bridgestone riepām

  • Uzņēmums Bridgestone ir dibināts 1931. gadā Japānā. Jau toreiz kompānijas dibinātājs Shojiro Ishibashi saprata, ka pieprasījums pēc automobiļiem tikai augs un augs, tāpēc par savas rūpnīcas pamatmērķi izvirzīja tieši riepu ražošanu. Jau drīz vien Bridgestone riepas bija iekarojušas ne tikai visu Japānu, bet pat visu Āziju, kļūstot par vadošo riepu ražotāju.
  • Šobrīd uzņēmums ir ideāls paraugs, ko nozīmē globāla uzņēmējdarbība. Bridgestone riepas tiek ražotas 180 rūpnīcās, kas izvietotas 28 dažādās valstīs, un šo rūpnīcu produkciju – gan riepas, gan dažādus gumijas izstrādājumus – iespējams iegādāties 150 pasaules valstīs kā Eiropā, tā Amerikā, Tuvajos Austrumos un daudz kur citur.
  • 143509 – tik darbinieku šobrīd strādā uzņēmumā Bridgestone.
  • 83% no uzņēmuma nodarbojas ar Bridgestone riepu ražošanu, bet pārējie 17% ar dažāda veida izstrādājumu ražošanu. Piedāvājumu klāstā ir, piemēram, golfa ekipējums, seismiskie izolatori ēkām, hidrauliskās šļūtenes, konveijera jostas, traktoru ķēdes, divriteņi un dažās gumijas detaļas automašīnām.
  • Nebūtu pārspīlēts sakot, ka Bridgestone ražo riepas pilnīgi visam, kam vispār var būt riepas – vieglajām automašīnām, kravas automašīnām, motocikliem, lidmašīnām, visurgājējiem un tamlīdzīgi.
  • Bridgestone riepas nebūtu tik populāras, ja uzņēmums visu laiku nestrādātu pie to kvalitātes uzlabošanas. Tā rezultātā vēl viens virziens, kur šis uzņēmums ir soli priekšā visiem citiem, ir inovāciju tehnoloģijas – Bridgestone izstrādā dažādus digitālus risinājumus, nodarbojas ar nanotehnoloģiju izpēti un ieviešanu, rada inovatīvus produktus (piemēram, ne-pneimatiskās riepas, kas nav pildītas ar gaisu), rada dažādus vizualizācijas rīkus, kas palīdz konstatēt riepas saķeri ar ceļu un ko tik vēl ne.Bridgestone riepu ražotājs ir Olimpisko spēļu atbalstītājs (“Worldwide Olympic Partner”), kā arī sponsorē sacensības spēkratiem, kas tiek darbināti ar solāro paneļu palīdzību (“World Solas Challange”).
  • Ja arī tu vēlies savam automobilim iegādāties pašas labākās riepas, droši dodies uz MMK Servisu Mežciemā vai Pārdaugavā vai pasūti Bridgestone riepas MMK Servisa mājaslapā – tur redzēsi, ka daudzām riepām ir lieliskas akcijas cenas!

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

AKCIJA! RIEPU PIRMSSEZONAS IZPĀRDOŠANA!

STRĀDĀJAM
     KATRU 
     DIENU