Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 15:00

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 15:00

Bezmaksas riepu montāža vai piegāde
  • 2789
  • 0

Bezmaksas riepu montāža vai piegāde

Bezmaksas montāža vai piegāde Sailun un Triangle vasaras riepām vairāk kā 100 izmēros uz vietas. Nosauc akcijas kodu “MMK  Sailun” vai “MMK  Triangle” un  saņem montāžu vai piegādi BEZ MAKSAS! 

MMK Riepu Servisa speciālisti vasarā iesaka pārvietoties ar vasaras riepām. Tās daudz labāk veido saķeri ar sausu un slapju ceļu siltās gaisa temperatūrās, kā arī ir krietni drošākas pret akvaplanēšanu.

Riepas ir vienīgā auto daļa, kas nonāk tiešā saskarsmē ar ceļa virsmu, tāpēc ir ļoti svarīgi tas, lai riepas būtu piemērotas braukšanas apstākļiem un autovadītāja braukšanas stilam. Būtiski faktori ir ne tikai riepu, bet arī montāžas kvalitāte. Mūsu meistari, izmantojot augstākās kvalitātes, Vācijā un ASV ražotu aprīkojumu, vienmēr riepas pareizi uzmontē un nobalansē, pirms tam rūpīgi notīrot diska borta sēžas vietu. Novērtē augstāko montāžas kvalitāti arī Tu – iegādājies jaunu ziemas riepu komplektu kādā no MMK riepu centriem, nosauc akcijas kodu un Tev montāžu veiksim bez maksas!

Riepas piegādājam uz jebkuru vietu Latvijā! Pieredzējuši kurjeri piegādās Jūsu pasūtītās riepas līdz Jūsu durvīm jebkurā vietā Latvijā. Vidējais piegādes laiks ir tikai 24h! Ja nevari piebraukt uz kādu no mūsu filiālēm uz vietas, pasūti ziemas riepas internetā vai zvanot un mēs piegādi veiksim bez maksas!

Vasara tuvojas! Aprīko savu auto ar vasaras riepām laicīgi!

–  Vairāk kā 50’000 riepu uz vietas!
– Labākās cenas garantija!
– Montāža vien 30 minūšu laikā!
– Piegāde uz jebkuru vietu Latvijā 24h laikā! 
– Atlaide montāžai!

 

Pirkt Sailun vasaras riepas šeit!
Pirkt Triangle vasaras šeit!

*Akcija spēkā, pērkot 4 jaunas ziemas riepas kopā ar montāžu vai piegādi un nosaucot akcijas kodu.

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu