Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Bezmaksas montāža vai piegāde ziemas riepām!
  • 4039
  • 0

Bezmaksas montāža vai piegāde ziemas riepām!

MMK lielākā ziemas riepu izpārdošana! Bezmaksas MONTĀŽA vai PIEGĀDE!

 

Bezmaksas montāža vai piegāde Skandināvijas tipa jeb mīkstā sastāva, kā arī radžu riepām vairāk kā 100 izmēros uz vietas. Nosauc akcijas kodu “MMK  Zemākās Riepu Cenas Rīgā” un  saņem montāžu vai piegādi BEZ MAKSAS! 

Zemās gaisa temperatūras, palielinātā nokrišņu daudzuma un sliktā autoceļu stāvokļa dēļ, MMK Riepu Servisa speciālisti iesaka izvēlēties mīkstā sastāva jeb Skandināvijas tipa ziemas riepas vai ziemas riepas ar radzēm, kas būtiski paaugstinās Jūsu un apkārtējo drošību, pārvietojoties ar auto.

Riepas ir vienīgā auto daļa, kas nonāk tiešā saskarsmē ar ceļa virsmu, tāpēc ir ļoti svarīgi tas, lai riepas būtu piemērotas braukšanas apstākļiem un autovadītāja braukšanas stilam. Būtiski faktori ir ne tikai riepu, bet arī montāžas kvalitāte. Mūsu meistari, izmantojot augstākās kvalitātes, Vācijā un ASV ražotu aprīkojumu, vienmēr riepas pareizi uzmontē un nobalansē, pirms tam rūpīgi notīrot diska borta sēžas vietu. Novērtē augstāko montāžas kvalitāti arī Tu – iegādājies jaunu ziemas riepu komplektu kādā no MMK riepu centriem, nosauc akcijas kodu un Tev montāžu veiksim bez maksas!

Riepas piegādājam uz jebkuru vietu Latvijā! Pieredzējuši kurjeri piegādās Jūsu pasūtītās riepas līdz Jūsu durvīm jebkurā vietā Latvijā. Vidējais piegādes laiks ir tikai 24h! Ja nevari piebraukt uz kādu no mūsu filiālēm uz vietas, pasūti ziemas riepas internetā vai zvanot un mēs piegādi veiksim bez maksas!

Pienākusi pēdējo gadu aukstākā ziema un ziemas riepas Latvijā ir obligātas, bet, ja Tavam auto vēl ziemas riepu nav, vai ja gadījumā vēlies jaunas – brauc uz kādu no MMK riepu centriem!

–  Vairāk kā 50’000 riepu uz vietas!
– Labākās cenas garantija!
– Montāža vien 30 minūšu laikā!
– Piegāde uz jebkuru vietu Latvijā 24h laikā! 
– Atlaide montāžai!

Pirkt ziemas riepas šeit!
Pirkt ziemas riepas ar radzēm šeit!

*Akcija spēkā, pērkot 4 jaunas ziemas riepas kopā ar montāžu vai piegādi un nosaucot akcijas kodu.

 

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

IZPĀRDOŠANA! RIEPAS  &  DISKI – LĒTI!

ATLAIDES
    LĪDZ
    70%