Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:30

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Auto diski – ne tikai skaistumam

Auto diski – ne tikai skaistumam

Melni, zelta un sudraba, platiem un šauriem dekoriem, plūstošām un lauztām līnijām – disku dizains ir vesela pasaule, kur meklēt un atrast kaut ko, kas piestāvētu tieši jūsu mašīnai vai pat jūsu personībai. Un patiešām – dažreiz atliek tikai nomainīt auto diskus, lai mašīna iegūtu pilnīgi citu izskatu, tomēr nevajadzētu aizmirst, ka auto diskiem ir arī ļoti praktiska nozīme mašīnas darbībā, tāpēc, meklējot labākos diskus savam automobilim, tomēr vajadzētu atcerēties arī par kvalitāti.

Auto diskus iedala divās lielās grupās par atskaites punktu ņemot materiālu, no kā auto disks ir izgatavots – ir tērauda un vieglo metālu (pārsvarā – alumīnija) diski. Jau pēc šāda iedalījuma varam nojaust, ka tērauda diski laikam ir smagāki par otriem. Un tā arī ir – tērauda diski ir smagi, taču triecienizturīgi. Lēti, taču sava smaguma dēļ negatīvi var ietekmēt auto dinamiku gan bremzēšanas, gan ātruma uzņemšanas laikā.

Vieglo metālu diski sīkāk iedalāmi divās kategorijās pēc to ražošanas tehnoloģijas – ir lietie un kaltie diski. Katram no šiem veidiem ir savas priekšrocības, savi plusi un mīnusi, tāpēc pateikt, kurš no tiem ir viennozīmīgi pārāks, būtu neobjektīvi, jo, piemēram, kaltie diski ir kvalitātes ziņā ir pārāki par lietajiem un arī cena attiecīgi ir augstāka. Vēl jo vairāk – kalto disku piedāvājuma klāsts ir diezgan šaurs, tas nav pieejams ne visiem mašīnu modeļiem, nedz arī piedāvā tika plašas dizaina variācijas, kā tas ir ar lietajiem diskiem.

Īsumā varētu teikt tā, ka visa trīs veida diski tirgū ir atraduši savu vietu, lai pārklātu pieprasījumu – ir “lētie” diski (tērauda), ir “dārgie” diski (kaltie) un ir “vidusmēra latvieša” diski – lietie diski.

Meklējot labāko vietu, kur iegādāties disku, iesakām izvēlēties tādu, kas piedāvā ne tikai disku tirdzniecību, bet arī to remontu, taisnošanu un krāsošanu. MMK Serviss būs īstā vieta, kur to meklēt – pieredzējuši disku meistari gan palīdzēs izvēlēties jaunus auto diskus, gan savedīs kārtībā vecos!

KATEGORIJAS

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu